lekarz Marta Wróblewska-Tokarska

super lekarz, bez zbędnego rozdrabniania się, do rzeczy - badanie delikatne, skrupulatne, diagnoza wytłumaczona :)

Wspaniała Pani Doktor, posiada dużą wiedzę, jest bardzo miła i przede wszystkim szczera! Lecze się u niej już kilka lat i nie zamienię na innego lekarza.

Pani Doktor prowadziła moją ciąże . Mimo ,że przyszłam na początku II trymestru i ciąża była zagrożona (tak twierdził poprzedni lekarz ,ktory nie chciał prowadzić mojej ciąży) ,Pani doktor mnie przyjęła . Najlepszy lekarz ,jakiegokolwiek poznałam. Nawet jesli miałam jakis problem po porodzie - Pani doktor zawsze służyła pomocą !

Zrobiłam sobie prywatnie usg i okazało się że nie mam jajeczkowania, poszłam na wizyte do Pani doktor, dała skierowanie na hormony i usg. Na usg wyszło ze nie mam w kolejnym cyklu jajeczkowania. Wróciłam do Pani doktor z moim wynikiem zrobionym na własną rękę i zleconym przez nia. Hormony (4 szt.) wyszły w miare dobrze a na usg zle. Myślałam ze zleci inne hormony, które pozwolą na dalsza diagnoze (np. wykluczenie Pcos), lecz usłyszałam odpowiedz zebym udała się do kliniki leczenia niepłodności i zbadała nasienie męża. Ale przeciez wiem z usg ze to ja nie mam jajeczkowania.Szperałam w ineternecie i wiem juz ze powinna mi zlecic zbadanie ok 8 hormonów w różnych etapach cyklu, co dało by jakis poglad na sprawe. Nie moge polecic tego lekarza

Koszmar jakiś, Byłam u Pani dr w szpitalu Międzyleskim. Mrukowata, zero objasnien - powiedziała mi tylko ze mam 50 % szans na donoszenie ciązy bo pęcherzyk jest zle umiejscowiony. Zero wyrozumiałości, delikatności i komprtencji. Wypisała leki i powiedziała ze jedyne co moge zrobic to sie modlic . Byłam załamana - to pierwsza ciąża - poczatek. Poszłam następnego dnia do innego lekarza. Powiedział ze wszystko jest w porządku - a to co pani dr wzięła za pecherzyk to nagromadzony śluz w jamie macicy. Jak sie nie umie robić USG to sie go nie robi.

Kompetentny, rzeczowy lekarz, zleca szereg badań i dopiero stawia diagnozę. Zdecydowałam się na prowadzenie ciąży u Pani doktor i jestem bardzo zadowolona.

Rewelacyjna. Polecam każdemu. Mam nadzieję, że zostanie tu jak najdłużej. zawsze odpowiada na wszystkie pytania, nigdy nie daje do zrozumienia że czas wizyty minął. Pani dr jest naprawdę świetna.

Wspaniały lekarza! miła, pomocna... rewelacyjna!

Wspaniały lekarza! miła, pomocna... rewelacyjna!

Polecam Panią doktor wszystkim kobietom. Miła, uprzejma, nie odmawia badań, a co najważniejsze pomogła. Duża wiedza, kompetencja, szczegółowy wywiad podczas wizyty to jest to co mnie przekonało. Podczas wizyty panuje miła atmosfera.