Widziałam na FB co Pani dr wyczynia z nawet bardzo zniszczonymi zębami albo i bezzębiem i zdecydowałam się wysłać tam mamę :) To był mądry wybór, bo rodzicielka przechodzi właśnie metamorfozę nie tylko związaną z wyglądem, zębami, ale i widzę, że coś w środku drgnęło :) Wydaje się być bardziej doładowana energią, żywsza. Liczę na to, że kiedy już skończymy leczenie ten nastrój mamie nei przejdzie i będzie zgarniać same komplementy. Chodze z mamą na wizyty i wiem jakie ma podejście dr danecka! Każde spotkanie w przyjemnej atmosferze, szkoda że jednak trwają tak krótko, bo możnaby rozmawiać i rozmawiać :) Bardzo komunikatywna osoba.

Świetne podejście do pacjenta, przystępne ceny i miła atmosfera. Nigdy nie lubiłam chodzić do dentysty ale wizyta u Pani Daneckiej przekonała mnie, że wcale nie musi być tak źle. Wiele zależy od podejścia lekarza a tutaj było ono bez zarzutu. Dziękuję :)

Świetne podejście do pacjenta, przystępne ceny i miła atmosfera.

Jako, że mam swoje nałogi(kawa, tytoń) miałem bardzo przebarwione zęby, więc postanowiłem coś z tym zrobić. Udałem się na zabieg wybielania zębów do Pani Daneckiej. Jestem bardzo zadowolony z rezultatów, teraz mój uśmiech jest znowy biały, dostałem też zalecenia co robić żeby utrzymać taki stan rzeczy. Polecam.

Jestem całkowicie zadowolony z usług w gabinecie Pani Doktor Marzanny Daneckiej. Miałem tam leczoną kanałowo górną czwórkę i szóstkę. Zostało jeszcze wyrwanie górnej piątki i wstawienie implantu. Uwag większych nie mam bo po zabiegach ani nie boli ani nie ma żadnych komplikacji.

Tak ma wyglądać gabinet w dzisiejszych czasach! Człowiek wchodzi i nie myśli od razu o najgorszym. Ładnie, nowocześnie, prosto urządzona poczekalnia. W gabinetach jest czysto, a obsługa dobra w kontakcie z pacjentem, miła i z poukładaną kartoteką. Zabiegi implementacji bezbolesne, wmiarę szybkie choć leczenie moich zębów trochę czasu zajęło i złotówek zjadło. Biorąc pod uwage wszystko co napisałem powyżej. Bardzo wysoka jakość usług ale za konkretną cenę. Jeśli kogoś stać, polecam !

Wszystko zasługuje na jak najwyższą ocenę. Sprzęt jak nowy i znajdujący się na miejscu. Leczenie pod mikroskopem, wszystko widać jak na dłoni, a porozwieszane dyplomy i efekty pracy Pani Doktor mówią same za siebie. Do tego jeszcze te filmy na które ostatnio się natknąłem utwierdziły mnie w przekonaniu, że nieraz warto zapłacić więcej za najlepszą jakość. www.youtube.com/user/MarzannaDanecka Brawo Pani Doktor

Efekt piorunujący! Początkowo cena wydawała mi się dość wysoka, ale jak za taki efekt to jestem w stanie zapłacić :) Naprawdę nie spodziewałem się aż takich rezultatów, a pochwąły, które słyszałem od znajomej na temat zdolności pani dr Daneckiej wydawały mi się przesadzone i myślałem, że pewnie dlatego, że obie panie dobrze się znają i tak po znajomości jedna drugiej reklamę robi... ale dziś mogę się przyznać bez bicia, że racji nie miałem i rzeczywiście dr Danecka ma "złote rączki" do tej roboty :) Wreszcie nie wyglądam, jak za przeproszeniem, stary dziad, który oszczędza na zębach (bo było już dość nieciekawie z nimi). Uśmiech ładnie się prezentuje i widzę, że nawet płeć piękna zaczyna być bardziej mną zainteresowana... no chyba, że to przez to, że jestem trochę bardziej pewny siebie albo hmm to jakiś efekt placebo... Bądź co bądź baaardzo polecam!

Leczenie implantologiczne u Pani Doktor zakończone pełnym sukcesem. Wszystkie wizyty przebiegały sprawnie i profesjonalnie. Nie było żadnych powikłań. W razie potrzeby, gdy coś mnie niepokoiło mogłem zawsze zadzwonić do kliniki. Za standard leczenia, wspaniały kontakt i rezultaty POLECAM!

W tym gabinecie wykonano mi most porcelanowy. Zdecydowałam się na niego jako tańszą alternatywę dla implantów. Zęby na których został oparty wyleczone i podszlifowane. Samo leczenie bezbolesne. Gabinet czysty i dobrze wyposażony. Ceny niestety nie małe. Jakościowo bardzo dobrze.

Polecam gabinet stomatologiczny pani doktor Daneckiej. Jako wieloletni pacjent jestem bardzo zadowolona z całej obsługi. W tym czasie na Teatralnej leczyłam zęby kanałowo, wstawiałam dwa implanty i robiłam licowki, od czasu do czasu zjawiam się teraz na czyszczeniu.. Każdorazowo byłam zadowolona z wykonania usługi. Uprzejma recepcja polecam