Chyba ciężko znaleźć lepsza klinikę stomatologiczna w okolicy. Ja klinikę Daneckiej sobie bardzo chwalę. Doskonala jakość w adekwatnej do tego cenie i cały sprzęt „od ręki”, nie trzba nigdzie jeździć na prześwitelenia, itp.

Szerokei wyjaśnienie na czym będzie polegał zabieg + profsjonalizm + uprzejma obsługa +wysoka jakość. Tym oto sposobem zostałem zadowolonym pacjentem :D

Polecam. Przy regularnych wizytach (czyszczeniu, fluorowaniu i lakierowaniu) brak problemów z zębami od 15 lat! Wolę za to płacić więcej niż u innych i nie martwić się bólem zęba. Ponadto usuwanie 3 ósemek - bezboleśnie, tylko na znieczuleniu. Wybielanie. Jestem bardzo zadowolona.

Usuwalem zeba madrosci, bo juz tak mnie meczyl ze nie dalo sie dluzej wytrzymac. Nie dosc, ze rosl pod niewalasciwym katem to zaczynala sie wzerac w niego prochnica. Zabieg przebiegl szybko, bez komplikacji. Bol po wyrwaniu minal nawet szybko. Mielem przez jakis czas troche opuchlizny ale zeszlo. Mam nadzieje ze z zebem madrosci, ktory pojawia mi sie po drugiej stronie nie bedzie juz takich problemow.

POLECILA ZNAJOMAI MIALA RACJE – NAJLEPSZY STOMATOLOG W CALYM SOSNOWCU. POLECAMY Z MEZEM!

Bardzo dobry gabinet plus dobra lokalizacja w centrum. Blisko wszędzie. Jasny cennik, mila obsługa. Kanałówki dwie zrobione, zębby już nie bolą, wszystko jest w porządku. Klinika, która bez porblemu poleciłbym znajomym ;)

Place, wymagam i moge powiedziec ze w tym przypadku wszelkie moej wymagania zawsze sa spełniane. Fachowa obsluga, jakosc uslug ok, wszystkie plomby sie już długo trzymaja. Planuje wybielani.e.

dr danecka to bardzo dobry dentysta - jestem bardzo zadowolona zosiagnietych efektow, co wiecej wszystko bezbolesnie.Mają bardzo fajne znieczulenia . bardzo polecam.

Do gabinetu doktor D. trafiłem z porzadnie rozgrzebanym zembem przez poprzedniego dentyste- wreszcie sprawa jest zamknieta. zab wyleczony kanałowo szybko i tak jak powinien byc leczony od poczatku, wszystko na miejscu-rentgen,tomografia

Efekt piorunujący! Początkowo cena wydawała mi się dość wysoka, ale jak za taki efekt to jestem w stanie zapłacić :) Naprawdę nie spodziewałem się aż takich rezultatów, a pochwąły, które słyszałem od znajomej na temat zdolności pani dr Daneckiej wydawały mi się przesadzone i myślałem, że pewnie dlatego, że obie panie dobrze się znają i tak po znajomości jedna drugiej reklamę robi... ale dziś mogę się przyznać bez bicia, że racji nie miałem i rzeczywiście dr Danecka ma "złote rączki" do tej roboty :) Wreszcie nie wyglądam, jak za przeproszeniem, stary dziad, który oszczędza na zębach (bo było już dość nieciekawie z nimi). Uśmiech ładnie się prezentuje i widzę, że nawet płeć piękna zaczyna być bardziej mną zainteresowana... no chyba, że to przez to, że jestem trochę bardziej pewny siebie albo hmm to jakiś efekt placebo... Bądź co bądź baaardzo polecam!