Według mnie Pani Doktor Danecka to profesjonalny dentysta z prawdziwego zdarzenia. Mimo ogromnych zasobów wiedzy i niewątpliwie dużego bagażu doświadczeń, Pani dr nie traktuje człowieka z góry, jest naprawdę sympatyczną osobą :) Całe leczenie przebiegło super. Bez żadnych powikłań. I jestem już posiadaczką jednego,pięknego implantu ;)

Mam paradontozę i pierwszy raz ktoś mi wyjaśnił na czym to polega i jak się leczy.Już po czyszczeniu widzę różnicę.

delikatnie ,bez bólu(co zawsze było zmorą)podane znieczulenie,2 zęby wyleczone,rentgen zrobiony,wszystko bardzo sprawnie.Polecił mi ten gabinet znajomy laryngolog który się tam leczy.

za konsultacje ortodontyczna i odcisk zaplacilem 200zl. zaproponowano mi aparat za 8.ooo tys.!!!! tj, gora i dol. lekarka ewidentnie probuje naciagnac na kase!!ladna klinika ale co z tego, jak pracuje w niej personel niekompetentny i nie wzbudzajacy zaufania. szkoda czasu i pieniedzy.

Leczenie kanałowe,5 inplantów,proteza górna idolna. Wspaniały efekt końcowy. Profesionalna obsługa. Polecam

Leczenie kanałowe,5 inplantów,proteza górna idolna.
Wspaniały efekt końcowy. Profesionalna obsługa. Polecam

Pani Danecka spełniła moje oczekiwania jako lekarz ,lecz leczenie u niej jest bardzo drogie.

Pani doktor wzbudza zaufanie i jest wyjątkowo miła, jednak to tylko pozory, służące do omamienia pacjenta - ceny niesamowicie wysokie, a poziom usługi bardzo kiepski. Plomby wymieniłam tylko dlatego, że miały być idealnie dopasowane,a w efekcie z daleka odróżniają się kolorem i są gorsze niż te stare. Byłam z reklamacją , ale nic z tego ! Żałuję bardzo, że tam trafiłam !

strasznie drogo 550 za zwykla blombe(inny zrobil za 100), brak cennika, niemila obsluga, chciala zaplaty mimo ze nic nie zrobila - za konsultacje - ale jak zapytalem ile to nie moze powiedziec dopoki nie zobaczy - paranoja

Plomby zrobione w tym gabinecie trzymaja się po kilkanaście lat, jestem tego dowodem. Usuwałam też zęba - nic nie bolało. W ogóle nigdy nic nie bolało. jestem bardzo zadowolona z sympatycznego podejścia personelu do pacjenta. Polecam ten gabinet każdemu.

Bardzo dobra klinika,zrobiono mi wszystkie odciski,potem szybko implanty i mam sliczne zęby ,a zawsze wczesniej wstydziłam się.