lekarz Marzena Wyszkowska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Pierwsza w życiu wizyta u ginekologa i co: uśmiech, życzliwość, delikatność, kompetencja. Polecę wszystkim koleżankom.

Rodziłam przy Pani dr Wyszkowskiej i jestem b. zadowolona. Miła kobieta z profesjonalnym podejściem. Nie wiem jak z wizytami gabinetowymi, ale jako lekarz w szpitalu super w 100%

Pani Lekarz bez empatii potrzebnej lekarzowi . Umawia pacjentów co 15 min. , nie przejmuje się tym, że w poczekalni czekają kobiety w ciąży które boją się zwrócić jej uwagę, bo przecież prowadzi ich ciąże i może "pomoże" przy porodzie w szpitalu. Naiwne ! Jestem w stanie zrozumieć , że przychodząc na umówioną wizytę prywatną za którą płacę 100 zł za ok. 20 min. czekam do 30 min. i po tym czasie wchodzę do gabinetu, a nie jak to ma miejsce i jak się dowiaduję jest normalną praktyką u Pani Lekarz, że czeka się 30 min. a przed Tobą są jeszcze 3 osoby i 1 w gabinecie. Myślę, że Pani Lekarz zrobiła by lepiej jakby spędziła wszystkie pacjentki na jedną godzinę( i niech czekają ) zaoszczędziła by sobie trochę tak cennego jej czasu. Umiejętności merytorycznych nie chciałam już sprawdzać , bo jeżeli ktoś w ten sposób podchodzi do pacjentek, nie szanując ich czasu to tak samo leczy.

pani doktor była obecna przy moim porodzie od poczatku az do konca ani razu nie wyszła z sali porodowej .dziekuje za pomoc przy porodzie i wsparcie

Bardzo polecam wspaniała kobieta duzo dzieki niej zawdzieczam:)

Bardzo polecam wspaniała kobieta duzo dzieki niej zawdzieczam:)

Jestem po pochwowym wycięciu macicy i plastyce. Dzięki wspaniałej Pani Doktor czuję się znakomicie. Wszystkim paniom polecam Prudnickie Centrum Medyczne i wspaniałych Lekarzy - "złote rączki". Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkiego co najlepsze, a w nowym roku radości codziennych oraz chwil spokojnych!

Zdecydowanie polecam Panią doktor:) Tak długo szukałam lekarza który jest wart zaufania i do którego będę chodzić i właśnie znalazłam:) POLECAM

Wizyta prywatna, ale wcześniej byłam już w szpitalu w Nysie i tam byłam z opieki p. doktor zadowolona. Rozmowę badanie i informacje o moim stanie uważam za bardzo dobre. Na koniec gratuluję nowego, pięknego gabinetu.

Aniol!!!!tylko dzieki tej Pani urodzilam dziecko!niewiarygodne ile czasu ,wysilku,cierpliwosci poswiecila aby moj syn przyszedl na swiat.Pierwszy raz w zyciu widzialysmy sie -dzien mojego porodu nysa 11 04 2008 ,nie uslyszalam nawet jednego nieprzyjemnego slowa ...zaslugiwalam!:))Dziekuje pani Doktor.Polecam z serca.A.P

U Pani Doktor leczę się już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. To osoba bardzo miła i kompetentna. W bardzo prosty sposób potrafi wszystko wytłumaczyć. Jest konkretna, nie "owija w bawełnę", a kiedy coś jest nie w porządku ze zdrowiem pacjentki to mówi o tym w bardzo delikatny sposób i od razu objaśnia sposób leczenia. Panią Doktor poleciłabym każdej kobiecie.