lekarz Marzena Wyszkowska

Ginekolog położnik, Ginekolog

dziękuję Pani Doktor. Przy rozwiązaniu fajnie było :)

dziękuję Pani Doktor. Przy rozwiązaniu fajnie było :)

Chodzę do pani doktor kilka lat i jestem w 100% zadowolona,zawsze jest badanie kompleksowe (z badaniem piersi i cytologią)i zawsze ma dla kobiety czas nawet gdy pełna poczekalnia.Gdyby nie jej decyzja o pozostawieniu mnie na oddziale straciłabym dziecko. Dziękuję Pani Doktor. Dla wszystkich niezadowolonych z wyglądu gabinetu dobra wiadomość będzie niedługo nowy.

BARDZO DOBRY LEKARZ POLECAM!!!MOJA CIĄŻA BYŁA ZAGROŻONA LEŻAŁAM W SZPITALU.PANI DOKTOR BARDZO DOBRZE WSZYSTKO TŁUMACZYŁA ZAGLĄDAŁA DO MNIE JEŻELI MIAŁAM JAKIEŚ PYTANIA WSZYSTKO DOKŁADNIE WYTŁUMACZYŁA .ODEBRAŁA MÓJ PORÓD .JEDYNY MINUS TO GABINET KTÓRY MOGŁABY ZMIENIĆ.

pani doktor prowadzila mi dwie ciaze...i odbierala obydwa porody...moge wystawic jej opinie w 100% pozytywna

Uprzejma, dlugo i dosc skrupulatnie tlumaczaca "co i jak". Popelnila jednak gafy nie wiedzac, ze ma do czynienia z osoba, ktora dosc dobrze zna sie na zawilosciach medycyny... I ze tak kolokwialnie powiem bardzo, ale to bardzo malo delikatna w badaniu... ale to zadna ciekawostka w ginekologach-kobietach. Ogolnie polecam, ale bez szalu, spodziewalam sie czegos o wiele lepszego z racji bardzo dobrych opini. Zaznaczam rowniez, ze sprzet przestarzaly, gabinet pamietajacy czasy PRL-u... mnie to troche odstraszylo...

Jest dobrym lekarzem ciepłym człowiekiem poświęcającym dużo czasu pacjentowi.Jest godna polecenia dla innych pacjentek.Polecam

Przez Pania doktor Wyszkowska straciłam dziecko :( lekarze powiedzieli wprost EWIDENTNA WINA LEKARZA PROWADZACEGO!!!!!!!!

Swietny lekarz. przyjmowalaa moj poród. polecam

Swietny lekarz. przyjmowalaa moj poród. polecam

Jest lekarzem z którym można spokojnie porozmawiać bez stresu i umie wytłumaczyć wszystko tak żeby pacjent zrozumiał.Jest lekarzem którego można polecić innym kobietą.polecam

PROSZĘ NAPISZCIE CZY TA PANI DR PRZYJMUJE PRYWATNIE TEŻ CZY TYLKO NA KASĘ CHORYCH, PODAJCIE NR TELEFONU, BARDZO PROSZĘ, GDYŻ W PORADNI K JEST BEZNADZIEJNIE, ROBIĄ ŁASKĘ, ŻE PRZYJMĄ I TRZEBA DŁUGO CZEKAĆ :-/ Z GÓRY DZIEKUJĘ