Filtruj terminy

dr n. med. Joanna Magdziarz-Orlitz

Medycyna estetyczna, Dermatolog

ulica Orkana 82c
42-200 Częstochowa

Świetny lekarz. Korzystam systematycznie z Dermatologii Estetycznej. Jestem bardzo zadowolona.Zwiedziłam kilka innych gabinetów.

dr Agata Kusiba-Strażyńska

Dermatolog estetyczny, Medycyna estetyczna

A-Derm-Serwis
Waszyngtona 42 lok.3
42-200 Częstochowa

Zrezygnowałam z wizyty u Pani Doktor zerowe podejście do przyszłego pacjenta. Pani Doktor jest nie miła i chamska jak przystało na jej zawód i podejście do pacjenta... nie polecam
Opinia dodana przez: Marzena

dr n. med. Zbigniew Strzelczak

Ginekolog, Medycyna estetyczna

Wodzickiego 35
42-200 Częstochowa

Miły i wydaje się kompetentny ale jesli pojawi się problem chowa głowę w piasek. Prowadzil moją ciążę w 1999 . Przy porodzie jednak zawiódł na calej.linii. nie zrobil cc chociaz trzeba bylo jak najszybciej. Potem w karcie napisal : brak wspolpracy przy porodzie. Stan dziecka z winy pacjentki. Odradzam
Opinia dodana przez: Asia

dr Iwona Rubik

Ginekolog, Medycyna estetyczna

EFECTA Lek. med. Iwona Rubik (Rubik Efecta Clinic)
Łódzka 220
42-218 Częstochowa

Tutaj się z Panią nie zgodzę! Sama byłam pacjentką Pani doktor i mogę osobiście powiedzieć miałam zabieg i brednią jest że przeprowadza go bez asysty. Przy zabiegu była Pani anestezjolog (przemiła osoba), oraz za poradą Pani doktor przyjechałam z narzeczonym bo po narkozie nie jesteśmy w 100% świadomi tego co się dzieje wokół Nas. Spokojnie mnie wybudzały dały czas na przystosowanie się i pomogły wstać i ubrać się.
Jeżeli o ...
Opinia dodana przez: Monia