lek. dent. Michał Szulc

Zdecydowanie polecam! Profesjonalne podejście do pacjenta i bardzo skrupulatne leczenie zarówno w przypadku drobniejszych zabiegów, jak i bardziej zaawansowanych typu leczenie kanałowe.

Stomatolog jak najbardziej godny polecenia. Delikatny i uważny. Poświęca czas dla klienta. Wytłumaczy proces leczenia. Wysoki poziom usług. Ceny nie wygórowane. Gabinet przyjemny, czysty i nowoczesny. Jestem zadowoloną pacjentką i chodzę do niego od lat.

Korzystam z usług Pana Michała od 10 lat. Jestem bardzo zadowolona, nie widzę możliwości wizyty u kogo innego :)