lekarz Mieczysław Rosiński

nie polecam tego lekarza jesli mozna nazwac go lekarzem nie radzi sobie z komplikacjai w ciazy jest niekompetentny nie odzywa sie kazde slowo trzeba sila wyciagnac najlepiej potrafi brac pieniadze za wizyte

Polecam doktora Rosińskieg. Bardzo miły lekarz, godny zaufania.

Polecam doktora Rosińskieg. Bardzo miły lekarz, godny zaufania.

Jest to znakomity ginekolog w okolicy,jest bardzo uprzejmy,bardzo mile wspominam chodzenie do niego na wizyty podczas porodu nastąpiły pewne kompikacje gdzie szybko zareagował i wykonał cesarskie cięcie.Chętnie polecam tego lekarza:)

Arogancja,lekceważenie i całkowita obojętność- tak zapamiętałam Pana doktora, kiedy rodziłam swoje pierwsze dziecko. Nadmienić należy, że nie chodziłam do Pana doktora na wizyty prywatne. Ponieważ miałam pewne problemy podczas porodu, Pan doktor powiedział mężowi, że prowadziłam "rozwiązły tryb życia"... Świadczy to o niekompetencji Pana doktora, ponieważ tak mi się w życiu ułożyło, że mój mąż był zarazem moim pierwszym chłopakiem. Drogie Panie NIE POLECAM tego lekarza!

Doktor Rosiński prowadził w 2006 moją pierwszą ciążę. Była to ciąża trudna, zagrożona od samego początku. Pan doktor wykonał cesarskie cięcie choć inni lekarze byli temu przeciwni. W czasie pobytu na oddziale często do mnie zaglądał ( nawet w nocy) i pytał o moje samopoczucie. Gdyby nie on moje dziecko pewnie by dziś nie chodziło itp. Uważam, że jest lekarzem godnym polecenia.

Doktor Rosiński prowadził w 2006 moją pierwszą ciążę.
Uważam, że jest lekarzem godnym polecenia.

Miałam styczność z p.Rosińskim-nie poleciłabym.

Miałam styczność z p.Rosińskim-nie poleciłabym.

Spotkanie z tym lekarzem zaliczam do najgorszych wydarzeń w moim życiu. Znalazłam się na jego oddziale i wspominam to jak koszmar. Żadnej szanującej swoje zdrowie kobiecie ZDECYDOWANIE NIE POLECAM tego lekarza.

jakieś 12 lat temu byłam na pierwszej wizycie. Pan doktor był nieuprzejmy, nie zadał żadnych pytań. Miałam 15 lat a on zapytał czy jestem mężatką i nawet nie zapytał czy juz współżyłam. Efekt był taki, że dziewictwo straciłam u niego z jakimś metalowym narzędziem. Ból, zawstydzenie i nic więcej. Pan doktor tym się wogóle nie przejął. Zbadał mi jeszcze piersi i stwierdził, że mam guza. Dostałam skierowanie na mammografię. Jak pojechałam do Konina okazało się, że mammografi mieć nie mogę, bo jestem za młoda, ale po badaniu paluszkami Pani doktor stwiedził, że żadnego guza nigdzie nie ma. Zyję do tej pory i nic mi nie jest, ale tego lekarza nie polecam zdecydowanie

szukam dobrego lekarza na pierwsza wizytę a komentarze są niejednoznaczne help???????

w pełni profesjonalny i 100% trafnie diagnozujący i zwalczający problem...kompetentny, posiadający rozległą wiedzę, nie tylko z zakresu ginekologii i położnictwa... i wcale nie trzeba ciągnąć za język, ani też czuć się nieusatysfakcjonowaną brakiem informacji co do typu schorzenia,czy form leczenia... widocznie nie do tego specjalisty należało się udać...

widocznie nie do tego specjalisty należało się udać...