lekarz Monika Szkudlińska-Jakubowska

Internista, Lekarz rodzinny

Godna polecenia lekarka fachowo podchodzi do każdego pacjenta opieka w 100 procentach poświęca się pacjentowi nigdy nie zostawi człowieka bez diagnozy

Kochany człowiek lekarz z prawdziwego zdarzenia Wspaniały człowiek miła i serdeczna polecam.Pani doktor to skarb dla mnie i mojej rodziny.

Polecam, uprzejma zna się na rzeczy. Nie odmawia pomocy. Ciężko się dostać ale to zrozumiałe przy takich ilościach pacjentów. Polecam z czystym sumieniem.

Cudowna pani Doktor zawsze pomocna i nigdy nie zostawi pacjenta bez diagnozy i leczenia dosłownie anioł a nie człowiek,miła, serdeczna,bardzo kulturalna i nigdy nie zdarzyło się że by ktoś odszedł z kwitkiem

Pani Dr. najlepszy lekarz na jakiego trafiłam , nigdy nie odmówiła przyjęcia mimo że miała dużo pacjentów. Zawsze szuka przyczyny tak długo aż znajdzie. Super podejście do człowieka. Polecam

Pani dr Jakubowska to "anioł" to lekarz z prawdziwego zdarzenia,ma dla pacjenta czas serce uśmiech i WIEDZĘ w wielu dziedzinach,niejeden specjalista powinien się wstydzić,wiem co piszę bo od wielu lat choruje na wiele poważnych schorzeń,owszem jest też w naszym mieście kilku dobrych lekarzy ale dr Jakubowska dla mnie to numer 1,I NIE PRYWATNIE !!TYLKO NA KASĘ CHORYCH.Dziwi mnie to że nikt nie wystawił opinii tak cudownemu lekarzowi-człowiekowi,który nie patrzy na zegarek i zawartość porfela.Gdyby każdy lekarz był tak cudowny i "ludzki" to życie chorych było by o 80% lżejsze mimo schorzeń.