Filtruj terminy

Neurolog Dziecięcy Olsztyn

Centrum Neurologii Dziecięcej
ul.Kopernika46A
Dajtki, Olsztyn

zdecydowanie NIE! ratujcie swoje dzieci, unikajcie wizyt u tego lekarza! moj 3 letni syn cierpi na bezdech afektywny przestaje oddychac na pare minut podczas silnego zdenerwowania, lekarz stwierdzil , ze nie musze ratowac dziecka jak nie oddycha bo tu cyt" przecież nie umrze"dla niego 3minuty niedotlenienia to przeciez nie duzo(ręce mi opadły). miałam wizyte na 15.00 byłam przed czasem lekarz sie zapomnial i zamiast mnie (godz.16.00) wywołał pacjentke, ktora miała na dużo późniejszą pore, skierował mnie z dzieckiem na EEG miałam się umówić na termin badania, podczas mojej wizyty w gabinecie Pani, ktora wykonuje te badanie wpadała co 2minuty i przepraszała ,ze przeszkadza mógł umówić nas na konkretny termin, ponieważ po wyjściu ze skierowaniem musiałam ponownie czekać poprzednio prawie 2h az przyjmie nas lekarz a teraz 40 minut az skonczy badanie, po umowieniu terminu EEG miałam udać sie do rejestracji na samym dole aby umówić wizyte z lekarzem na ten sam dzieć co wykonanie badania, tam znów czekanie ok 20 minut po czym dowiedziałam się ze niestety ale lekarz nie przyjmuje w ten dzien (czwartek)i znow odesłano mnie do Pani wykonujacej EEG kolejne czekanie ponad 1h , gdzie badanie zdaniem lekarza trwa 20 minut. Pani od EEG niechciała przełożyć terminu na dzień wktórym przyjmuje rownież lekarz bo stwierdziła, że moge przyjezdzać tam codziennie bo mam niecałe 60km do olsztyna, tu nie wytrzymałam i doszło do wymiany zdań i stwierdziłam, że wole wydać pare zł na prywatna wizytę niż kosztem mojego syna robić cyrk lub pogrzeb. także kochani rodzice jak wam dziecko nie oddycha to nie trzeba reagować pff... życze powodzenia. magdalena turowska

lekarz Aleksandra Melnyk

Popiełuszki 3/28
10-693 Olsztyn

Nie rekomenduję tej lekarki. Niskie kompetencje. Nieuprzejmość. Brak zainteresowania pacjentem. Nie wiem po co komu ten gabinet.

Opinia dodana przez: Oksana

Głowackiego 17/13