Filtruj terminy

Neurolog Dąbrowa Górnicza

dr n. med. Tadeusz Pietkiewicz

Topolowa 10
41-303 Dąbrowa Górnicza

Wszystkim polecam Pana doktora! Jest bardzo dobrym specjalistą, zawsze ma czas dla pacjentów. Bardzo obrazwo tłumaczy przebieg choroby,pełen profesjonalizm i troskliwa opieka.Pozdrawiam dziękuję Panu.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Łukasz Pilch

Neurolog

NZOZ Ośrodek Medyczny "MISTAZA"
ulica Długa 34A
41-300 Dąbrowa Górnicza

Polecam. Pomógł mi w sposób rzeczowy i profesjonalny. Napewno będę jeszcze korzystać w przyszłości z pomocy Pana doktora jeśli zajdzie potrzeba
Opinia dodana przez: Gabriela

dr n. med. Elżbieta Marczewska-Ziemba

ulica 3 Maja 33
41-300 Dąbrowa Górnicza

Lekarka konkretna, dobrze wszystko zdiagnozowała po miesiącu zmiany leków duuuużo lepiej. Polecam
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Marta Obałek-Rusin

Kościuszki 20 lok. 22
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo nieprofesjonalne, karygodne podejście do pacjenta. Pani doktor mówi żeby przyjść, a jak pacjent przychodzi to go odsyła i robi z niego wariata. Przykre, że tyle trzeba się użerać płacąc podatki.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Ewa Derej

Psychiatra, Neurolog

NZOZ Pro Psyche
III Powstania Śląskiego 4
Dąbrowa Górnicza

Pani Doktor -wspaniały lekarz. Bardzo mi pomogła.
Godna polecenia.

lekarz Grażyna Laskowska-Spyrka

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rejonowo - Specjalistyczna "NA CEDLERA" Spółka z o
ulica Cedlera 12a
41-303 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry lekarz.Dzięki szybkiemu skierowaniu do szpitala i wykonanych badaniach zostałem zdiagnozowany i pokierowany dalej.Dzięki niej dziś jestem po operacji kręgosłupa i mogę chodzić . Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: bogdan licimiński

lekarz Maria Łozowska

Kościuszki 20 lok. 22
41-300 Dąbrowa Górnicza

Chciałbym aby wszyscy lekarze tak postępowali z pacjentami, bardzo pozytywne zaskoczenie, zdecydowanie polecam, choć być może to subiektywne odczucie.

lekarz Krystyna Olawa

Neurolog, Lekarz medycyny pracy

ulica Kasprzaka 26 A
41303 Dąbrowa Górnicza

Lekarz z powołania, uprzejma, solidna, pomocna. Zawsze wysłucha, podpowie, pomoże. Sto procent zaangażowania w stosunku do pacjenta,Pani Doktor postawiła mojego męża na nogi i wrócił do formy po udarze. Polecam.

dr Jacek Micuła

Pediatra, Neurolog dziecięcy

NZOZ Ośrodek Medyczny "MISTAZA"
Długa 34 A
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo polecam Pana Doktora . Znakomity specjalista z dużą wiedzą i znajomości problematyki pediatrii i neurologii

lekarz Wiesława Dyja-Klimek

Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry neurolog. Pani Doktor bardzo trafnie stawia diagnozę, doskonale dobiera leki. Jest życzliwa i wyrozumiała dla pacjentów. Poświęca mnóstwo czasu chorej osobie. Polecam!
Opinia dodana przez: Barbara

Neurolodzy w Dąbrowie Górniczej