Neurolog Sosnowiec

Przygraniczna 32
41-200 Sosnowiec

Lekarz godny polecenia z zaangażowaniem podchodzi do pacjenta, uprzejmy ,wytlumaczy szuka diagnozy za wszelką cenę widać ,że lekarz z powołaniem. Polecam w 100%

Opinia dodana przez: Weronika

NZOZ Przychodnia Rejonowa "Niwecka Walcownia" Poradnia K
ulica Niwecka 18
41-200 Sosnowiec

Najlepszy neurolog jakiego poznałem a leczę kręgosłup od ponad 30 lat. Szczera do bólu, kompetentna a przede wszystkim zaangażowana.

Opinia dodana przez: Janusz

Dworska 1
41-200 Sosnowiec

polecam z.n. Do PACJENTA, ZARÓWNO NA ODDZIALE SZPITALNYM, JAK i w PRZYCHODNI PODCHODZI BARDZO DELIKATNIE, KOMPRTETNIE ze ZNAWSTWEM. NA ODDZIALE NEUROLOGII, w CZELADZI, PANUJE WZORCOWY PORZĄDEK. Zofia Nowak

lekarz Adam Gorczyca

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu
ul. G. Zapolskiej 3, Sosnowiec
41-218 Sosnowiec

Na początku - fascynacja. Trafna diagnoza i wytłumaczenie nagle "innych" zachowań córki. Wprowadzone leki - dość duża dawka ze względu na stan. Sytuacja na tyle opanowana, że jakoś próbuje dawać radę w życiu codziennym.

Po 2 latach (co 3 miesiące wizyta za zgodą lekarza) wkradła się rutyna. Recepta, a co słychać - podstawowe badania "opukujące" dziecko. Po czym dziecku kończą się leki - starczy na ok.45 dni. Idę jak zwykle do lekarza z zapytaniem czy mnie przyjmie. Nie. Nie teraz bo ma dużo osób. Ok. Pojawiam się za 2 tyg. - NIE. Mówię, że potrzebuje TYLKO receptę. Nie. Może za miesiąc. Jadę zabierając dziecko ze szkoły i pytam się czy możemy wyciągnąć kartę- NIE!!! Nie ma czasu. Nadal tłumaczę, że zaczyna brakować leku. Dostałem opieprz, że nie ma czasu i nie przyjmie nas, bo ma 30 innych dzieci. Załatwiłem sobie "na lewo" leki dla dziecka od znajomego, którego dziecko bierze to samo, aby mojemu dziecku pomóc. Zmieniłem już lekarza.

Jak można tak traktować małego pacjenta?!!
A może mam przyjść prywatnie, to wtedy znajdzie się dla mojej córci czas?
Ciekawe czy pomógł mojej małej powodując przerwę w lekach, których nie można samodzielnie odstawiać nie poprzedzając ich badaniami ?

Opinia dodana przez: Marcin

"MEDYK" S.C. Specjalistyczne Centrum Profilaktyki, Leczenia i Rehabilitacji
ulica Kaliska 41
41-211 Sosnowiec

bardzo dobry kompetentny lekarz wszyscy powinni tacy byc jest jak lekarz z lesnej gory z serialu na dobre i na zle polecila bym ta lekarke wszystkim urszula gagorowska

Sosnowiec

Takich lekarzy jak Pani Anna już prawie nie ma - a szkoda! Wspaniały lekarz, diagnosta ale przede wszystkim cudowny człowiek. pełna empatii, zrozumienia i oddania pacjentom, np. Pani Anna potrafi nad ranem zadzwonić z pytaniem "jak się pani czuje" , niebywałe. Mam szczęście, że udało mi się poznać taką neurolog. Ta Pani uratowała mojej córce życie...

Opinia dodana przez: Irena

Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna nr 1
Wojska Polskiego 19
41-200 Sosnowiec

Miły i sympatyczny lekarz Leczy mnie już długo godny polecenia docieka przyczyny choroby Agnieszka p

Opinia dodana przez: Agnieszka

Polecam. Konkretna i poprawna opieka medyczna ze strony lekarza.

Polecam. Konkretna i poprawna opieka medyczna ze strony lekarza.

Szpital Miejski
Szpitalna
41-200 Sosnowiec

Pani Doktór Ordynator Iwona Stadnicka jest nieocenionym diagnostą. Preferuje, i za to ją cenię, zintegrowane metody diagnostyki. Ocenę jednostki chorobowej, terapię leczenia i profilaktykę zapobiegania nawrotom choroby ustala po dokładnym zdiagnozowaniu przyczyn objawów. "Trafia celnie w silny ból".Panią doktór darzę bezgranicznym zaufaniem. Zawsze do niej wracam.Wdzięczna pacjentka. A.T.

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Polecam. Pomógł mi w sposób rzeczowy i profesjonalny. Napewno będę jeszcze korzystać w przyszłości z pomocy Pana doktora jeśli zajdzie potrzeba

Opinia dodana przez: Gabriela

Neurolodzy w mieście Sosnowiec