lekarz Norbert Bałchanowski

Bardzo dobry lekarz, jestem niezwykle wdzięczna że z tak dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem podchodzi do pacjenta, wnika w problem i niestrudzony dąży do jego rozwiązania. Bezinteresownie stara się pomóc od przyjęcia na oddział do samego opuszczenia oddziału przez pacjenta, dodatkowo wskazuje możliwości leczenia u innych specjalistów gdyż on jako chirurg niweluje skutki ale przyczyny są gdzie indziej. Od początku do końca wie co robi i podejmuje się trudnych zabiegów. Poznałam go kiedy moją mamę przewieziono z SOR na oddział chirurgii naczyniowej i trzeba było robić operacje „od ręki”.

Trafiłam do Pana Doktora po kolizji drogowej. Pan Doktor jest bardzo miłym i cierpliwym człowiekiem. Wszystko mi wytłumaczył.Chętnie odpowiedział na moje pytania. Poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam.Polecam Pana Doktora. Oby więcej było takich lekarzy.