Filtruj terminy

dr n. med. Marek Sosnowski

Chirurgia Jednego Dnia Oko-Med
ul.Drogowców 6
Myślenice

Mój tata trafił na Pana Doktora na dyżurze na Ceglanej w Katowicach w piątek 22 kwietnia, 2022r. Od dwóch lat boryka się z ciągłymi, nawracającymi zapaleniami oka, jest już na skraju załamania.. Co wizytę inny lekarz, inne krople, maści antybiotyki. Tym razem trafił na dr Sosnowskiego i został potraktowany z szacunkiem, zaangażowaniem. (Wysłuchał, poświęcił dużo czasu - co w przypadku starszych osób jest również bardzo ważne) Pan Doktor po wywiadzie ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

Kinga Jach

ulica Sienkiewicza 27B
32-400 Myślenice

Bardzo profesjonalnie podejście do pacjenta, dokładnie wytłumaczenie , zbadanie i jeszcze pokazuje co i jak wyszło w badaniach z czym nie spotkałem się u innych specjalistów. Godna polecenia.

lekarz Robert Wójcik

32-400 Myślenice

Pan dr Wójcik jest kompetentnym lekarzem, trafnie u mnie zdiagnozował chorobę i skierował do szpitalnego leczenia. Jest uprzejmy. Po raz pierwszy zostałam przyjęta bez wcześniejszej rejestracji pomimo, że Pani z recepcji chciała odesłac mnie z kwitkiem. Kolejne wizyty również przebiegają w dobrej atmosferze i mogę z czystym sercem polecic wszystkim Tego okulistę.

lekarz Małgorzata Kocowska-Jamroży

marsz. Piłsudskiego 15 lok. 9
32-400 Myślenice

Pani doktor od pół roku nie mogła zdiagnozować moich problemów ze wzrokiem. Po konsultacji u innego okulisty reakcja była natychmiastowa, dzięki czemu szybko zostałem poddany odpowiedniemu leczeniu. Dzięki tej Pani moje problemy się tylko pogłębiały zamiast zostać leczone. Nie polecam takiego fachowca.... Podczas próby skonsultowania się po przebytym zabiegu odmówiła sprawdzenia czy wszystko goi się poprawnie, pomimo iż specjaliści ze szpitala mówili, aby skonsultować się ze swoim okulistom.
Opinia dodana przez: G

lekarz Joanna Bała

ulica Batorego 17
32-400 Myślenice

Zapraszam do Pani Doktor. Podjedzcie jednak jak ja, dowiedziec sie, ze rejestruje JEDNA godzine na tydzien. Kiedy przyjmuje - znow zapraszam pod gabinet. Ja do niej nie pojde. Wszystkich zapraszam do tego samego.

lekarz Wojciech Moczulski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CERTUS"
ulica Drogowców 5
32-400 Myślenice

Wizyta kontrolna w Centre De La Vision.Termin wizyty do Pana Lek. Wojciecha Moczulskiego trzy razy przesuwany (podobno lekarz często zmienia godz. przyjęć). Lekarz raczej małomówny, badanie przeprowadził bardzo szybko bez żadnej informacji dla pacjenta o wyniku przeprowadzonego badania, na pytania o stan oczu najpierw wyraził zdziwienie po czym odpowiadał zdawkowo w końcu zalecił zmianę lekarza. Stanowczo nie polecam tego Lekarza Okulisty.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Dorota Stepczenko-Jach