Filtruj terminy

Okulista Myślenice

marsz. Piłsudskiego 15 lok. 9
32-400 Myślenice

Bardzo miła, kompetentna pani doktor! wykryła wadę wzroku u mojego synka, poleciła nosić soczewkę, co było dla nas szokiem, a teraz nie wyobrażamy sobie, by było inaczej-to był trafny wybór!polecam...

ulica Sienkiewicza 27B

Jestem pacjentką od 12lat i jestem bardzo zadowolona i dojeżdzam z Krakowa

Jestem pacjentką od 12lat i jestem bardzo zadowolona i dojeżdzam z Krakowa

Opinia dodana przez: wygonia gonia.w

32-400 Myślenice

Pan dr Wójcik jest kompetentnym lekarzem, trafnie u mnie zdiagnozował chorobę i skierował do szpitalnego leczenia. Jest uprzejmy. Po raz pierwszy zostałam przyjęta bez wcześniejszej rejestracji pomimo, że Pani z recepcji chciała odesłac mnie z kwitkiem. Kolejne wizyty również przebiegają w dobrej atmosferze i mogę z czystym sercem polecic wszystkim Tego okulistę.

ulica Batorego 17
32-400 Myślenice

Zapraszam do Pani Doktor. Podjedzcie jednak jak ja, dowiedziec sie, ze rejestruje JEDNA godzine na tydzien. Kiedy przyjmuje - znow zapraszam pod gabinet. Ja do niej nie pojde.
Wszystkich zapraszam do tego samego.

Wszystkich zapraszam do tego samego.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CERTUS"
ulica Drogowców 5
32-400 Myślenice

Lekarz beznadziejny traktuje pacjentów przedmiotowo, liczy się ilość, bardzo arogancki! Badanie trwało 3 minuty! Dał ulotkę i powiedział, idź poczytaj i naucz się zdejmować soczewki, ja przyjdę za kilka minut.. Szybko totalna olewka pacjenta! Zdecydowanie odradzam tego pana i vision Express, porazka!!!

lekarz Teresa Weber

Okulista, Lekarz med. paliatywnej

ulica Solidarności 31/16
32-400 Myślenice

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CERTUS"
ulica Drogowców 5

Centrum Stomatologiczne Myślenice