Filtruj terminy

Okulista Tarnowskie Góry

dr n. med. Joanna Cichoń

Rynek 17
42-600 Tarnowskie Góry

Pani Doktor, jest bardzo rzeczowa. Faktycznie wizyta nie trwała długo, ale była bardzo konkretna bez owijania w bawełnę i rozwijania czerwonego dywanu przed pacjentem. Sam cenię swój czas i rozumiem takie podejście.
Diagnoza bardzo trafna, szkła dobrane dobrze, fachowa porada i odpowiedź na wszystkie pytania. Rodzice po wizycie u Pani Doktor też są zadowoleni. Naprawdę polecam.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Danuta Marońska-Strózik

Jana III Sobieskiego 6
42-600 Tarnowskie Góry

Polecam świetny lekarz miła ciepła atmosfera gabinetu a przede wszystkim jest kompetentną specjalistką w swojej dziedzinie.
Opinia dodana przez: Iwona

dr n. med. Lilianna Sokoła

Cebuli 13 lok. 2
42-600 Tarnowskie Góry

Aby ocenić Panią doktor należy rozróżnić dwie sprawy, kontakt z pacjentem i fachowości.
Nie ulega wątpliwości, że jest fachowcem najwyższej klasy o ogromnej wiedzy i na pewno nie jest ordynatorem z przypadku, gdyby miała jeszcze trochę więcej cierpliwości do tłumaczenia pacjentowi szczegółów było by super i uniknęła by nieuzasadnionej krytyki wnikającej z niewiedzy.
Właśnie bylem operowany na jej oddziale i jestem zadowolony, nikt też z pozostałych pacjentów nie swarzył się.

lekarz Magdalena Gajda

ulica Strzelecka 6
42-600 Tarnowskie Góry

lekarz godny polecenia,spełnił moje oczekiwania,wizyta trwała długo ale wszystko zrozumiałam,bardzo dobrze dobrała mi nowe okulary,które wykonałam w optyku w którym przyjmuje pani doktor.Z okularów też jestem bardzo zadowolona,super obsługa ,duży wybór.

lekarz Aleksandra Rycerska

ulica Strzelecka 6
42-600 Tarnowskie Góry

Nie polecam korzystania z usług. Czekałam na wizytę kilka miesięcy, po czym powiedziano mi tuż przed nią, że o umówionej porze wizyta nie może się odbyć, bo lekarka ma dwa dni później planowy zabieg w szpitalu... Nic dodać, nic ująć. Po czym obiecano kontakt telefoniczny w celu przełożenia wizyty, którego oczywiście nie doczekałam. Kiedy sama zadzwoniłam, zaproponowano mi kolejne kilkumiesięczne oczekiwanie. Zrezygnowałam i odebrałam skierowanie. Nie usłyszałam nawet: przepraszam. Wcześniej ...
Opinia dodana przez: Ke

lekarz Jadwiga Gwóźdź

Szkolna 1
42-600 Tarnowskie Góry

Polecam. Świetny lekarz i serdeczna osoba. W czasie wizyty Pani Doktor nie tylko wytłumaczyła mi wszystko, ale również odpowiedziała na wszystkie moje pytania i doradziła mi działania profilaktyczne na przyszłość.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Agnieszka Laskowska-Ziętek

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Marszałka Józefa Piłsudskiego 16
42-600 Tarnowskie Góry

Pani dr bardzo miła i kompetenta, nigdy, żaden lekarz nie poświęcił mi tyle czasu na badanie, czuć że jest się u profesjonalisty
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Aneta Hulist-Tomsia

Okulista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej p.w. św. Kamila, prowadzony przez Zakon Posługujących Chorym - OO Kamilianie
ulica Bytomska 22
42-606 Tarnowskie Góry

Przyszedłem z "czerwonym okiem". Pani doktor poświęciła mi dużo czasu, przebadała moje oko na wszystkich dostępnych urządzeniach, wyczerpująco wyjaśniła z czego wynika zapalenie spojówki. Przepisała lekarstwa i wyjaśniła dozowanie oraz zaprosiła na wizytę kontrolną, na której również poświęciła mi dużo czasu. Jestem bardzo zadowolony z wizyty i podejścia do pacjenta. Gorąco polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Adrian

lekarz Bogna Teodorowicz-Rachuba

NZOZ Przychodnia Wielospecjalistyczna
ulica Piłsudskiego 18
Tarnowskie Góry

Mój 4-letni syn niedługo pożegna się z okularami, a na pewno już bez nich pójdzie do zerówki, nosił je od 12 miesiąca życia. Tylko Pani Teodorowicz-Rachuba porządnie zbadała niemowlaka mimo jego braku współpracy i rozpoznała wadę wzroku i zeza, dwóch poprzednich okulistów uważało,że przesadzam, że dziecko jest za małe, by coś wybadać! Dziękuję i polecam Panią Doktor!
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Anna Tobór

Okulista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej TELMED s.c.
ulica Zagórska 83
42-680 Tarnowskie Góry

Zero przejęcia pacjentem. Wizyta umówiona na 11 a dopiero po 1.5 godz zawołała do gabinetu. Strasznie nie uprzejma, drze się po pacjentach wykazując swoje mądrości. Nie polecam

Okuliści w Tarnowskich Górach