Filtruj terminy

Okulista Zielona Góra

lekarz Robert Lodziński

Trasa Północna 8C/5

Zdecydowanie odradzam.
Przyszłam po raz pierwszy do doktora z dwójką dzieci na badanie wzroku. Synek nosi okulary od jakiegoś czasu, pan doktor po badaniu wzorku dwiema aparaturami zalecił szybciutko znacznie silniejsze okularki. Podobnie wyglądało badanie córki która wcześniej nie nosiła okaularów- szybkie spjrzenie na tablice z cyferkami i sprawdzenie na aparaturach - wyrok obowiązkowo okulary +2. Nie było ani chwili wahania, było za to kwieciste zachęcanie do dożywotniego kontynuowania ...
Opinia dodana przez: Lucyna

lekarz Beata Butrymowicz

zakład optyczny
al. Niepodległości 6
65-048 Zielona Góra

Pani Doktor to przemiła osoba, bardzo wyrozumiała, badanie przeprowadziła bardzo dokładnie i spokojnie nie czuło się presji czasu. Ogólnie miła atmosfera panująca w przychodni. Zostałam dokładnie poinformowana przez panią w rejestracji jak również przez Panią doktor o wszystkim :) Zdecydowanie polecam

Anna Wysoczańska

Okulista dziecięcy

"przychodnia okulistyczna tęcza"
Jaskółcza
Zielona Góra

O pani doktor nie mogę wystawić żadnej opinii ponieważ nie doszło nawet do wizyty. Pani recepcjonistka to osoba bez kultury. Z niewiadomej przyczyny nie zostaliśmy zapisani na wizytę a pani recepcjonistka usiłowała mi wmówić że widocznie umawialam się w innej przychodni. Bez przeprosin i próby złagodzenia odesłala nas do domu.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Jolanta Jeziorska-Pilecka

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej " MED ALL" spółka cywilna
Gajowa 50
65-267 Zielona Góra

Nie polecam. Kompletnie nie słucha co pacjent ma do powiedzenia.
Na zadane pytania odpowiada wyuczonymi regułkami, albo zarzuca kwestionowanie jej umiejetności.

lekarz Ewa Tarczkowska

Szpital Wojewódzki w Zielonej Górze Poradnie Przyszpitalne
ulica Zyty 26
65-046 Zielona Góra

Pani doktor świetnie poradziła sobie z czteroletnim dzieckiem z ciałem obcym w oku. Zareagowała szybko i przyjęła nas po 20:00 bez kolejki. Dziecko poczuło ulgę od razu.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Anna Wieliczko

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Niezbyt miła osoba. Niechętnie odpowiada na jakiekolwiek pytania. Traktuje pacjenta z góry. Badanie bardzo pobieżne w porównaniu z innymi okulistami.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Grażyna Politowicz

Poradnia Onkologiczna
Wazów 42/piętro 3
65-001 Zielona Góra

Faktycznie ta pani była lekarzem na pkp wredna złośliwa niegrzeczna zadufana w sobie wręcz odpychająca.

lekarz Stanisława Biłasz-Wójtowicz

poliklinika
Zielona Góra Wazów
65-001 Zielona Góra

Wyjątkowo nieprofesjonalna lekarka. Badanie okulistyczne trwało 3 minuty i zakończyło się diagnozą która została wręcz wyśmiana w prywatnej klinice gdzie podjąłem się profesjonalnego diagnosty i gdzie pełna diagnoza trwała 3 godziny na 7 różnych komputerowych maszynach. Pani orzekła wobec mnie brak widzenia stereokopowego a w prywatnej klinice powiedziano mi, że oczy mam w pełni zdrowe tylko lewe oko ma wadę 0,25 jest słabsze przez to, że jest mniej używane i ...
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Anna Perlikiewicz-Kikiela

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Dawno byłam u Pani Doktor i byłam zachwycona efektem, tak dobrze dobrała mi szkła, po latach jednak wzrok jest słabszy a Pani Doktor nie mogę nigdzie znależć.Czy Ona jeszcze pracuje?

lekarz Aneta Sandecka

Rezedowa 12
65-001 Zielona Góra

Bardzo miła i uprzejma. Podchodzi do pacjenta holistycznie, wszystko wytłumaczy, nie kwestionuje podejścia wczesniejszego lekarza, tylko uzasadnia swoje zdanie. Fachowa i kompetentna. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Halina

Okuliści w Zielonej Górze