dr n. med. Olga Milczarekdr n. med. Olga Milczarek - zdjęcie profilowe

dr n. med. Olga Milczarek

Neurolog dziecięcy, Neurolog

DR N. MED. OLGA MILCZAREK – ZATRUDNIENIE:

DR N. MED. OLGA MILCZAREK – ZATRUDNIENIE:
Pani doktor pełni funkcję starszego asystenta na Oddziale Neurologii Dziecięcej, Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz adiunkta w Klinice Chirurgii Dziecięcej Oddziału Neurochirurgii Instytutu Pediatrii CM UJ.

WYKSZTAŁCENIE:

Pani dr Olga Milczarek ma szerokie doświadczenie – w tym dwie ukończone specjalizacje:

- Uniwersytet Jagielloński, Collegium Medicum, Wydział Lekarski, 2006 r.
- Spec...

U doktor Milczarek byliśmy w SCM clinic na konsultacji wyników badań. Świetna lekarka, bardzo konkretna od razu w szczegółach opisała nam dalszą drogę terapii. Rzuciło mi się też w oczy cudowne podejście do dzieci, pełne empatii i zrozumienia. Mam nadzieję, że z jej pomocą uda nam się wyjść na prostą.

U Pani doktor byłam na wizycie z dzieckiem w SCM clinic. Nadmienię, że był to już kolejny lekarz i jedyny, który postawił trafną diagnozę i wprowadził skuteczną terapię. Dodatkowo Pani doktor jest bardzo empatyczna i ma fantastyczne podejście do pacjenta. Brawo, oby więcej takich lekarzy.

Do Pani doktor chodzę z synem do SCM clinic. Nie zagłębiając się w szczegóły, bo nasz przypadek jest dość złożony , mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona, że mieliśmy szczęście na nią trafić. To pierwszy lekarz, który nie zbagatelizował naszego problemu, co więcej zaproponowała konkretną terapię i omówiła, na czym będzie polegać. Małymi kroczkami są już pierwsze efekty leczenia, więc jestem dobrej myśli. Dodatkowy plus za super podejście do dzieci.

Bardzo polecam Panią doktor. W trakcie wizyty dokładnie zbadała córkę. W trakcie badania podeszła do niej z ogromną empatią i zrozumieniem. Dokładnie wskazała nam, w czym leży nasz problem i zaproponowała dalsze postępowanie. Czuję, że ta wizyta przyniesie efekty

Świetny lekarz z dobrym podejściem do dzieci. Naprawdę to rzadkość. Dodatkowo Pani doktor posiada ogromną wiedzą, a jej leczenie naprawdę działa. Chodziłam do niej w SCM clinic z synem i oboje jesteśmy zachwyceni. Polecam

Panią doktor poleciła mi znajoma, która miała podobny problem co ja, czyli częste, silne bóle głowy. Zależało mi na szybkiej wizycie, więc poszłam prywatnie do SCM clinic. Od razu dostałam skierowanie na badania. Na kolejnej wizycie była już diagnoza. Po paru miesiącach leczenia mogę powiedzieć, że otrzymałam pomoc, jakiej oczekiwałam. Problem znikł, ale nadal chodzę kontrolnie.