Onkolog

wizyta już od 200
Bytom Ginekolog onkolog dr n. med. Piotr Stołtny

dr n. med. Piotr Stołtny

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Przychodnia Medicus Bytom sp. z o.o.
Reptowska 20
41-923 Bytom

Bardzo polecam. To świetny lekarz, trafiłam do niego po wielu tygodniach szukania odpowiedniego położnika do prowadzenia mojej ciąży i jestem bardzo zadowolona. Po wcześniejszych spotkaniach z innymi ginekologami na terenie Tarn. Góry traciłam po prostu wiarę na to, że w tym mieście znajdę kogoś uprzejmego, który nie traktuje kobiet "z wyższością". Lekarz delikatny, sympatyczny, wszystko wyjaśni i poświęci dużo czasu. Każdą wizytę kończy słowami: "Czy ma pani jakieś pytania?", więc ...

lek. med. Andrzej Chmielarz

Chirurg onkolog

TOMMED

40-952 Katowice

Dzisiaj miałem wykonany zabieg usunięcia paznokcia u stopy przez dr Chmielarza.Zrobił to
perfekcyjnie.Dr Chmielarz to doświadczony, bardzo kompetentny chirurg,godny polecenia,bo co bardzo ważne; jest wrażliwym człowiekiem.Bardzo bałem się tego zabiegu, a doktor umiejętnie wyciszył mój olbrzymi lęk i co najważniejsze, wykonał zabieg całkowicie bezboleśnie.Mogę z czysty sumieniem polecić każdemu dr A.Chmielarza jako doświadczonego,kompetentnego i co ważne wrażliwego chirurga.
Opinia dodana przez: Janusz
Kraków Ginekolog onkolog lek. med. Joanna Górecka

lek. med. Joanna Górecka

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

wizyta już od 60
Jak dla mnie pani doktor Górecka jest przykładem lekarza z powołania! Pani Doktor wykonywała mi badanie USG II trymestru, gdzie ciąża nie rozwija się prawidłowo. Więc zrobiła to z wielką dokładnością, wyczuciem i delikatnością. Jasno opisała wyniki. Bardzo się przejęła moją sytuacją i zdrowiem Maleństwa. Zaleciła dalsze leczenie Dzieciątka u specjalistów. Z całego serca polecam Panią Doktor!
Opinia dodana przez: Magdalena
Gdańsk Chirurg ogólny dr n. med. Tomasz Polec

dr n. med. Tomasz Polec

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

MORENOVA KLINIKA
Stanisława Lema 2
Siedlce, Gdańsk

Bardzo miły i uprzejmy człowiek. Rewelacyjny specjalista. Godny zaufania i polecenia osobom, które potrzebują pomocy specjalisty i życzliwego człowieka!
Bezproblemowy kontakt w każdej sytuacji!
Z ręką na sercu podchodzi do każdego pacjenta! Dziękuję Panu dr za opiekę nad mamą i gorąco pozdrawiam!!!
Opinia dodana przez: Weronika
Kraków Chirurg ogólny dr n. med. Zbigniew Plewa

dr n. med. Zbigniew Plewa

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik
Wybickiego 42/2

Bardzo dobry specjalista.Po zabiegu nawet w nocy odpisuje na smsy i udziela wskazówek. Jego dobry humor podczas zabiegu bardzo pomaga przejść przez to łagodnie i udziela się wszystkim. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Piotr
Poznań Chirurg ogólny lekarz Artur Gromadziński

lekarz Artur Gromadziński

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Gromadziński Zespół Medyczny
ul. Falista 4a/12n
61-249 Poznań

Witam, miesiąc temu przeszłam w klinice "Gromadziński Zespół Medyczny" operacje powiększania piersi wykonaną przez Pana doktora Gromadzińskiego. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i wysokiej jakości obsługi całego personelu. Pan doktor już od pierwszej konsultacji wyczerpująco odpowiedział na moje wszystkie pytania i szczegółowo przedstawił procedurę zabiegu powiększania piersi metodą podmięśniową. Miła, przyjazna atmosfera panująca wśród personelu oraz widoczny na każdym etapie działań profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta sprawiły, że poczułam się ...
Opinia dodana przez: Kinga
Gdańsk Chirurg ogólny dr n. med. Kamil Drucis

dr n. med. Kamil Drucis

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Stanowczo nie polecam. Nie życzę nikomu takiego spotkania z Panem Drucisem podczas choroby onkologicznej. Po spotkaniu z nim w szpitalu UCK podczas przyjęcia na oddział, nie mogłam się pozbierać aż do operacji. Podczas przyjęcia na oddział dostałam ostrą reprymendę, że za późno przyszłam. Nie z mojej winy, do godz 14:00 czekałam na info od lekarza prowadzącego czy mam się przyjmować na oddział czy nie, bo moje implanty nie dojechały i ...
Opinia dodana przez: Bozenka
Poznań Ginekolog onkolog dr n. med. Michał Pawlak

dr n. med. Michał Pawlak

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr Michał Pawlak
Jeleniogórska 7A/U10
60-311 Grunwald, Poznań

Bardzo polecam Pana Doktora. Niezwykle uprzejmy, sympatyczny, delikatny, bardzo dokładnie wszystko tłumaczy. Poświęca dużo czasu dla pacjenta. Czułam się bardzo dobrze zaopiekowana i bezpieczna. Wiem że trafiłam w dobre ręce. Lepiej nie mogłam. Jestem o tym przekonana. Bardzo dziekuje.
Opinia dodana przez: Magdalena
Nowy Targ Ginekolog onkolog lekarz Łukasz Laskowicz

lekarz Łukasz Laskowicz

Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu
Szpitalna 14
34-400 Nowy Targ

wizyta już od 60
Polecam Pana Doktora Laskowicza pod każdym względem, każda wizyta przebiega zawsze na najwyższym poziomie. Pan Doktor to lekarz z powołania. Najlepszy jakiego znam! Posiada ogromną wiedzę, jest bardzo dokładny i konkretny. Jako jedyny z wielu ginekologów zaproponował odpowiedni zabieg. Wspaniały lekarz i człowiek. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Katarzyna