dr Anna Cencelewicz-Lesikow

wizyta już od 160

dr Konrad Maciejewski

Strefa Pacjenta
ul. Gen. Bora Komorowskiego 37 lok. 210

Super chirurg! Pierś zrekonstruowana podczas mastektomii wygląda świetnie. Doktor ma niezwykłe podejście do pacjenta. Zawsze dostępny, uważny i nigdy zniecierpliwiony. Zapamiętujący człowieka-pacjenta i jego przypadek. Uśmiechem i ciepłem dodający otuchy do dalszego leczenia.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Andrzej Chmielarz

Chirurg onkolog

TOMMED

40-952 Katowice

Dzisiaj miałem wykonany zabieg usunięcia paznokcia u stopy przez dr Chmielarza.Zrobił to
perfekcyjnie.Dr Chmielarz to doświadczony, bardzo kompetentny chirurg,godny polecenia,bo co bardzo ważne; jest wrażliwym człowiekiem.Bardzo bałem się tego zabiegu, a doktor umiejętnie wyciszył mój olbrzymi lęk i co najważniejsze, wykonał zabieg całkowicie bezboleśnie.Mogę z czysty sumieniem polecić każdemu dr A.Chmielarza jako doświadczonego,kompetentnego i co ważne wrażliwego chirurga.
Opinia dodana przez: Janusz
Kraków Ginekolog onkolog lek. med. Joanna Górecka

lek. med. Joanna Górecka

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

wizyta już od 60
Jak dla mnie pani doktor Górecka jest przykładem lekarza z powołania! Pani Doktor wykonywała mi badanie USG II trymestru, gdzie ciąża nie rozwija się prawidłowo. Więc zrobiła to z wielką dokładnością, wyczuciem i delikatnością. Jasno opisała wyniki. Bardzo się przejęła moją sytuacją i zdrowiem Maleństwa. Zaleciła dalsze leczenie Dzieciątka u specjalistów. Z całego serca polecam Panią Doktor!
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Mateusz Kęsek

Lekarz medycyny estetycznej, Chirurg onkolog

Centrum Onkologii im. Marii Curie-Skłodowskiej w Gliwicach
Wybrzeże AK 15
Gliwice

Pan doktor Mateusz Kęsek cechuje się profesjonalnym podejściem do pacjenta. Wykonywał mi zabieg z medycyny estetycznej, delikatność i fachowość to cechy którymi można określić Pana doktora.Wytlumaczył na czym zabieg będzie polegał, napewno jeszcze skorzystam z usług tego lekarza.
Opinia dodana przez: Marieta
Gdańsk Chirurg onkolog dr n. med. Kamil Drucis

dr n. med. Kamil Drucis

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Jestem pacjentem dr Kamila Drucisa od trzech lat i w związku z moją chorobą ( rakiem skóry ) i pozytywnymi efektami leczenia muszę stwierdzić, że do tej pory, a mam 67 lat nie spotkałem się z takim podejściem, zaangażowaniem i fachowością ze strony lekarza. Jego kultura osobista, znajomość medycyny, szczere rozmowy nastawiają mnie optymistycznie w mojej chorobie i rokują nadzieję na powrót do zdrowia.
Kilkanaście razy bez umówionego terminu udzielał ...
Opinia dodana przez: Stanisław
Poznań Ginekolog onkolog dr n. med. Michał Pawlak

dr n. med. Michał Pawlak

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr Michał Pawlak
Jeleniogórska 7A/U10
60-311 Grunwald, Poznań

Nigdy nie wystawiam opinii lekarzom lecz dr Pawlak na nią zasłużył. Jest lepiej to lekarz z ogromną wiedzą i niesamowitym poziomem empatii! Bardzo miły i dający kobiecie bezcenne poczucie bezpieczeństwa.Wiedza i umiejętności, zaangażowanie, wysoka kultura osobista, takt. Wspaniały człowiek i doskonały lekarz. Prowadził moją ciążę od początku. Jestem mu niezmiernie wdzięczna za fachową opiekę,niezwykłą empatię, za "dmuchanie na zimne", za poczucie bezpieczeństwa, które kobiecie w ciąży jest tak bardzo potrzebne! ...
Opinia dodana przez: Majka

lek. med. Olga Urbanowska-Domańska

centrum onkoogii
Romanowskiej 2
Bydgoszcz

Pomimo ogromnej liczby pacjentów pani doktor zawsze znajduje czas na rozmowę i podniesienie na duchu.Leczę się na raka piersi od 2 lat i leczenie przynosi efekty, choroba się zatrzymała .Jestem bardzo szczęśliwa,że trafiłam do tego lekarza .
Opinia dodana przez: Anna
Kraków Chirurg onkolog prof. dr hab. n. med. Piotr Skotnicki