Onkolog Gliwice

Gliwice

Fantastyczny lekarz. Operował mojego syna. Nie został najmniejszy ślad. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i rewelacyjne podejście do pacjenta. Gorąco polecam. Oby więcej takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Ewelina

Instytut Onkologii w Gliwicach

44-100 Gliwice

Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną, miłą i skupioną na pacjencie. Jestem po zabiegu i choć czeka mnie radioterapia
wiem, że będę w dobrych rękach.
Wszystkim Lekarzom i Pielęgniarkom Zespołu Głowy i Szyji składam
głęboki ukłon i serdeczne podziękowania. ...

wiem, że będę w dobrych rękach.
Wszystkim Lekarzom i Pielęgniarkom Zespołu Głowy i Szyji składam
głęboki ukłon i serdeczne podziękowania. Pacjent od 4-lat.

dr n. med. Andrzej Wojcieszek

Ginekolog położnik, Radioterapeuta

Wybrzeża Armii Krajowej15
44-401 Gliwice

Po raz pierwszy trafiłam do doktora Wojcieszka na konsultacje do I.O. w Gliwicach 15 lat temu. Rozpoznanie - rak szyjki macicy stopień II b. Z mojej strony przerażenie i powolne porządkowanie spraw rodzinnych - natomiast Pan Doktor planuje tok mojego leczenia. Brachyterapia, operacja, chemioterapia i ... jestem i cieszę się życiem. Nie ma drugiej takiej osoby do której miałabym takie zaufanie jak właśnie do doktora Wojcieszka. Mam śmiałość rozmawiać z nim na najbardziej intymne i osobiste tematy. A jego otwartość, humor i żarty potrafią zdziałać cuda – więcej niż terapia u najlepszego psychologa. Dla mnie jest najwyższej klasy lekarzem specjalistą i najwyższej klasy „CZŁOWIEKIEM” który ma wielkie serce dla innych. Panie Doktorze – po prostu - dziękuję że Pan jest.

lekarz Dariusz Waniczek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Ortodontyczny
Sowińskiego 3
44-100 Gliwice

Cudowny chirurg! Bardzo kompetentny i mądry poświęca czas, odpowiada na każde pytania ma niesamowite pokłady empati co jest rzadko spotykane! POLECAM

Gliwice

Świetny lekarz i miły, bardzo kulturalny człowiek, zarówno podczas wizyt prywatnych, jak i w Centrum Onkologii. Konkretny, dokładny, z poczuciem humoru.

Wybrzeża Armii Krajowej15
44-401 Gliwice

Pod każdym z powyższych ocen dr Polakiewicz Gilowska godna polecenia.Dr o wielkich kompetencjach i fachowości,uprzejmy i poświęcający każdemu pacjentowi wiele czasu i uwagi.

Opinia dodana przez: jozefa

lekarz Liwia Colins

Chirurg onkolog, Onkolog

centrum onkologiczne
armii krajowej
Gliwice

Polecam !!! mimo młodego wieku bardzo duża wiedza!! i fachowośc moge powiedzieć że chyba najlepszy lekarz na tym oddziale!!

lekarz Dominik Bałuka

Żabińskiego
Stare Gliwice, Gliwice

Bardzo przyjazny i oddany pacjentowi lekarz.To on postawił na czas właściwą diagnozę. Wzbudza zaufanie, doskonały chirurg.Właśnie mnie operował w klinice w Katowicach. Jest godny polecenia. Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo dziękuję Panie doktorze za szczęśliwą operację i opiekę medyczną w czasie pobytu w klinice. Serdecznie dziękuję . Pacjentka z Gliwic.

Prywatny Gabinet Lekarski
Dubois 16e lok. 104a
44-100 Gliwice

Leczyłam się u lekarza Suwińskiego w Gliwicach (szpital onkologiczny)w 1995 r. i do tej pory jestem mu wdzięczna za pomoc. U pacjentów z którymi leżałam miał taką samą opinie, potrafił sobie zdobyć zaufanie i pacjent miał w nim podporę psychiczną,która jest tak ważna w tej chorobie. Polecam go w 100% każdemu pacjentowi.Pozdrawiam Maria Nowak-Katowice

Opinia dodana przez: Nowak Maria maria.nowak0

dr n. med. Rafał Ulczok

Gliwice

Podczas kiedy moja 85 letnia mama usłyszała diagnozę nowotworu złośliwego piersi zaczęłam szukać lekarza w internecie. Szczęśliwie trafiłam na Dr. Ulczoka z kliniki Nova. Jest to wspaniały, ciepły i życzliwy człowiek, który pomógł uratować moją mamę mimo jej wieku. Przeprowadził operację, był z nami cały czas w kontakcie, kompetentny i oddany specjalista. Osobiście nigdy nie spotkałam takiego lekarza a i przypuszczam, że niewielu takich jest. Polecam z całego serca i jeszcze raz dziękujemy za wszystko.

Opinia dodana przez: Teresa