Ortodonta Piaseczno

Centrum Zdrowia
ulica Młynarska 13 A/89
05-500 Piaseczno

Lekarz bardzo profesjonalna, nie szczędzi czasu, zajęła się córką lepiej niż w gabinetach prywatnych, nawet, gdy są opóźnienia znajduje czas na wyjaśnienie i fachowe porady. Zaleciła córce niezbędną terapie logopedyczną. choć szkolna logopeda uznała, że terapia zakończona.

Przychodnia Medvit Medi Partner
Puławska 42B
05-500 Piaseczno

Pani dr Rosa jest bardzo kompetentna , tłumaczy w jaki sposób będzie przebiegał plan leczenia.Jestem bardzo zadowolona ,
polecam .Leczenie bez bólu i stresu .

polecam .Leczenie bez bólu i stresu .

NZOZ Przychodnia Lekarska Sp. z o.o.
ul. Puławska 34
05-500 Piaseczno

Pani doktor bardzo uprzejma , miła sympatyczna , w 100% jej ufam. Prowadziła moją pierwszą ciąże oraz była przy moim porodzie. Jestem w 100 % z niej zadowolona . Gorąco polecam !!!

Gabinet Stomatologiczny Safedent
ul. Puławska 16/13
05-500 Piaseczno

Mogę polecić Panią Żochowską. Prostuje ładnie mój skomplikowany zgryz aż w szoku jestem jak widzę efekty, a to jeszcze nie koniec.

Opinia dodana przez: MARTA

NZOZ Przychodnia Lekarska Sp. z o.o.
ul. Puławska 34

All-dent