Filtruj terminy

Janusz Karwowski

Ortodonta, Stomatolog

Legionów 81
87-100 Toruń

Pan Janusz jest bardzo dobrym ortodontą. Nie da się jednak ukryć, ma osobowość ekscentryka, stąd mogą wynikać negatywne komentarze. Do pacjenta podchodzi inaczej niż lekarze prywatni zazwyczaj, nie jest przesadnie miły, nie ma przylepionego uśmiechu na twarzy, czasami lakoniczny, trzeba dopytywać. Zdarza mu się zażartować, choć często te żarty rozumie tylko on, rozmawia 'do zębów' - często komentuje na głos, co robi, co nie pasuje, jakie są postępy. ;)
Opinia dodana przez: Alicja

Dominika Rakowiecka

ul.Traugutta
Toruń

Nastawiona tylko na branie pieniędzy. Nie poczuwa się do odpowiedzialności za oferowane w swoim gabinecie usługi. Gdy aparat za kilka tysięcy złotych po pół roku uległ uszkodzeniu stwierdziła, że to wina pacjenta i że uprzedzała, że te aparaty są delikatne (nosiłam clear aligner). Byłam zmuszona ponownie zapłacić za nową płytkę. Na pierwszym spotkaniu nie uprzedziła, że tak to może wyglądać, nie omówiła kompletnie nic, kazała poczytać w internecie i zdecydować ...
Opinia dodana przez: suzi600

Agnieszka Murawska

Reja 36
87-100 Toruń

bardzo miła Pani doktor. mimo młodego wieku wydaje się znac na swoim fachu. jestem w trakcie leczenia, ale mam nadzieję, że całe będzie przebiegało tak, jak dotychczas i że będę zadowolona z efektu.
polecam. :)

dr Małgorzata Łysiak-Seichter

Prywatny Gabinet Ortodontyczny

87-100 Toruń

Ponad rok jeździłam regularnie na wizyty z córką do Pani doktor. Jesteśmy bardzo zadowolone. Z taką uprzejmością i cierpliwością w stosunku do wystraszonego i zdenerwowanego (po wizytach u innych specjalistów) dziecka, jeszcze się nie spotkałam. Po dwóch wizytach dziecko samo już wchodziło do gabinetu, a ja czekałam na zewnątrz :) Polecam całym sercem!
Opinia dodana przez: Dorota

lek. dent. Elżbieta Zaremba

Gabinet stomatologiczny

87-100 Wrzosy, Toruń

Lekarka w pełni spełnia moje oczekiwania. Jest kompetentna i uprzejma. Wesoła i sympatyczna. Dzieci za nią przepadają. Poświęca zawsze sporo czasu dla każdego pacjenta. Szczegółowo planuje leczenie i ustala wszystkie szczegóły. Wiem co mnie czeka podczas leczenia. Warto przekonać się i przyjść na pierwszą wizytę. Ceny aparatów nie są wygórowane i można w miarę możliwości finansowych rozłożyć ten koszt na raty. Największym atutem pani doktor jest dostępność. W razie niespodziewanych ...

lekarz Czesław Miśta

Chirurg ogólny, Ortodonta

Prywatny Gabinet Lekarski
Świętopełka 26 lok. 55
87-100 Mokre, Toruń

z daleka od tego lekarza traktuje ludzi z góry chyba ma jakis uraz i jako lekarza specjaliste jest za stary by decydowac o przyszłosci ludzi i przedewszystkim o ich zdrowiu . nie delikatny .

Dorota Siemianowska-Krajewska

Stomatolog, Ortodonta

Gabinet Ortodontyczny

87-100 Toruń

Bardzo miła, kompetentna i sympatyczna,. Ma dużą wiedzę, potrafi wszystko wytłumaczyć, nawet laikowi. Koszt pierwszej wizyty wynosi 80 zł, kolejnych 150 zł. Gabinet mieści się ocenie na ulicy Żwirki i Wigury (na przeciwko biedronki).
Opinia dodana przez: Aga

lek. dent. Elżbieta Zaremba