Ortopeda Gliwice

dr n. med. Adam Horzela

Traumatolog, Ortopeda

Gliwice

Szybko sprawnie i na temat. Miałem duży problem z kolanem. Wszyscy lekarze mówili że do usunięcia łękotka i laparoskopowo za 6tysięcy od ręki lub 1,5 roku na zabieg z NFZ. Pan Doktor załatwił sprawę bez żadnej operacji. I po problemie. Niestety wczoraj przebiegłem Ranmagedon i chyba problem po kilkunastu latach powrócił. Więc muszę znowu skorzystać z wizyty.
Opinia dodana przez: Paweł
Gliwice Ortopeda dr Beata Spólnicka

dr Beata Spólnicka

Ortopeda, Chirurg dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice

Pani doktor to z pewnością lekarz z powołania, długo szukałam dobrego specjalisty dla mojego syna. Pani doktor dokładnie przeprowadza badanie i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania

lekarz Ludwina Machała

Ortopeda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medi-Spatz"
Mikołowska 25
44-100 Gliwice

Uprzejma Pani doktor, z wiedza i doswiadczeniem i dobrym podejsciem do pacjenta. Szczegolowe wyjasnienie jakimi cwiczeniami moge zredukowac dolegliwosci i to rzeczywiscie pomaga! Zabieg profesjonalnie wykonany.

lekarz Tomasz Gajda

Gliwice

Pan doktor Gajda jest bardzo przyjemna osobą miłą i działa bez zarzutów zawsze pomaga przy każdej wizycie oraz przepisuje najlepsze leki dokładnie dobrane do mojej wady dama i dolegliwości bardzo polecam Jestem zadowolony

lekarz Andrzej Lis

Ortopeda

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Obwód Lecznictwa Kolejowego w Gliwicach
ulica Opolska 18
44-100 Gliwice

Leczyłam się wcześniej u innego ortopedy na drugim końcu miasta. Nie miałam co prawda zwyrodnień kręgosłupa, ale w związku z pracą dokuczał mi odcinek lędźwiowo-krzyżowy. (ściśnięcie kręgów, skrzywienie, przeszywający i paraliżujący ból od pośladków do stopy).Chodziłam na rehabilitację.
Do tego lekarza poszłam, bo przyjmował blisko pracy. Do dziś żałuję!
Jego pierwsze lodowate słowa, gdy weszłam do gabinetu - pani jest za szczupła,żeby mieć chory kręgosłup. Tak, nigdy nie miałam ...
Opinia dodana przez: Julka

Krzysztof Domagała

Pan Doktor Domagała.
Wspaniały Lekarz, Świetny specjalista i człowiek który bardzo mi pomógł .
Dziękuję Panie Doktorze....
Opinia dodana przez: Antoni Walukiewicz
Gliwice Ortopeda lekarz Jakub Hawranek

lekarz Jakub Hawranek

Serafin Clinic. Spejalistyczne Centrum Medyczne
Daszyńskiego 34
44-100 Gliwice

Bardzo dobry specjalista, dr konsultował mnie po kontuzji kolana ale również moją mamę czekającą na wstawienie endoprotezy. Za każdym razem byłem usatysfakcjonowany usługami doktora. Polecam

Andrzej Baryluk

Gabinet Baryluk Andrzej

Gliwice

Super lekarz: kompetentny, bardzo pracowity, bardzo dobrze zorganizowany, z pomysłami na udoskonalanie metod leczenia poprzez innowacje, przyjazny (wręcz przyjacielski) dla wszystkich pacjentów (a szczególnie dla seniorów). Lekarz o bardzo wysokim poziomie kultury osobistej. Oby takich lekarzy było więcej.
Opinia dodana przez: Ewa Maria

Zbigniw Kosowski

Gliwice

świetny specjalista, duże doświadczenie, prawidłowa diagnoza wstępna jeszcze przed odczytaniem rezonansu. a co do przekazywania informacji - jeszcze żaden lekarz mnie tak nie zarzucił informacjami - nie nadążałem rejestrować :)Polecam pana doktora i pozdrawiam

dr n. med. Piotr Zając

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

Gliwice

Chodziliśmy z dzieckiem od ortopedy do ortopedy,coraz dziwniejsze mieli pomysły.Jeden kazał strugać płotek z drewna i żeby na nim dziecko ćwiczyło(3 letnie)to mu się krzywe piętki wyprostują.Kupowałam specjalne buty i bardzo się martwiłam.W końcu pan doktor obejrzał stópki,wyjaśnił i doradził i ocenił,że z czasem będzie ok.I tak się stało.Normalny lekarz z właściwą wiedzą.Ja nie mam zastrzeżeń.

Ortopedzi w Gliwicach