Ortopeda Gliwice

Gliwice

świetny specjalista, duże doświadczenie, prawidłowa diagnoza wstępna jeszcze przed odczytaniem rezonansu. a co do przekazywania informacji - jeszcze żaden lekarz mnie tak nie zarzucił informacjami - nie nadążałem rejestrować :)Polecam pana doktora i pozdrawiam

Gabinet Baryluk Andrzej

Gliwice

Super lekarz: kompetentny, bardzo pracowity, bardzo dobrze zorganizowany, z pomysłami na udoskonalanie metod leczenia poprzez innowacje, przyjazny (wręcz przyjacielski) dla wszystkich pacjentów (a szczególnie dla seniorów). Lekarz o bardzo wysokim poziomie kultury osobistej. Oby takich lekarzy było więcej.

Opinia dodana przez: Ewa Maria

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Fizjoterapii "FIZJOFIT"
ul. Zygmuntowska 84
44-100 Gliwice

Specjalista godny polecenia. Trafiłam do dr Lubelskiego przypadkowo, z bólem, dolegliwością leczoną wcześniej w znanej klinice - gdzie zdiagnozowano - do operacji. Po zastosowaniu leczenia przez Pana
Doktora, mogę swobodnie pracować i zapomniałam, że bolała mnie ręka. Za profesjonalizm i zaangażowanie
dr. Lubelskiemu bardzo dziękuję i szkoda że nie wszyscy lekarze tak podchodzą do pacjenta. Lidia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VITAMED"
ulica Różana 7
44-100 Gliwice

To jest naprawdę lekarz który rozumie pacjenta i traktuje pacjentów z szacunkiem z całego serca go polecam

Opinia dodana przez: Beata

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice

Pan doktor Korecki to wspaniały lekarz ortopeda. Przede wszystkim konkretny, cierpliwie dąży do zdiagnozowania pacjenta, poświęca mu tyle czasu ile wymaga sytuacja. Jest miły i uprzejmy. Bardzo uczciwy i empatyczny. Jestem pacjentką Pana Doktora prawie dwa lata, a zawdzięczam to siostrzeńcowi, który zarejestrował mnie właśnie do Pana Doktora twierdząc, że jest najlepszy. Ufam Doktorowi, dlatego pokonuję autobusem około 220 km, aby uzyskać pomoc i poradę. Z czystym sumieniem polecam, bo niewątpliwie jest jednym z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie.

Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Tadeusz Jędrzejczyk

USG ortopedyczne, Traumatolog

Gliwice

bardzo dobry, podchodzący z sercem do pacjenta, wysoka kompetentność, cierpliwość, b.dobre wyniki leczenia

Gliwice

Polecam pana doktora ofiarom narządu ruchu, leczę się już od kilku lat (bo stale mam nowe wypadeczki i choróbki) i czuję się zrozumiana, wytłumaczona, zaopiekowana, godna polecenia jest też intuicja a także sprawność manualna przy niemiłych zabiegach, uśmiech i empatia doktora są również wiele warte.

Opinia dodana przez: Danuta
Ortopeda Gliwice dr Maciej Gabryel

dr Maciej Gabryel

Traumatolog, Ortopeda

Serafin Clinic. Spejalistyczne Centrum Medyczne
Daszyńskiego 34
44-100 Gliwice

Kompetencja, super podejscie do pacjenta , spokojne rzeczowe tlumaczenie choroby , uprejmosc lekarz godny polecenie kolejny raz sie nie zawiodlam Dzięki

Opinia dodana przez: Elżbieta

NZOZ Medicus
ulica Lelewela 1/1
44-100 Gliwice

Szczerze mówiąc trudno mi ocenić kompetencje Pana Doktora po jednej wizycie, aczkolwiek muszę faktycznie przyznać, że jeśli chodzi o jakość kontaktu, ilość poświęconego czasu oraz dostosowanie leczenia do planów rodzinnych - oceniam wysoko. Skuteczność zaleceń będę mogła ocenić za czas jakiś (wczoraj byłam na wizycie), myślę jednak że absolutnie warto 'zaryzykować' choć jedną wizytę ;)

Opinia dodana przez: MG

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medi-Spatz"
Mikołowska 25
44-100 Gliwice

Uprzejma Pani doktor, z wiedza i doswiadczeniem i dobrym podejsciem do pacjenta. Szczegolowe wyjasnienie jakimi cwiczeniami moge zredukowac dolegliwosci i to rzeczywiscie pomaga! Zabieg profesjonalnie wykonany.

Ortopedzi w Gliwicach