Ortopeda Gliwice

Ortopeda Gliwice dr Beata Spólnicka

dr Beata Spólnicka

Ortopeda, Chirurg dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice

Pani doktor to z pewnością lekarz z powołania, długo szukałam dobrego specjalisty dla mojego syna. Pani doktor dokładnie przeprowadza badanie i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania

Gliwice

świetny specjalista, duże doświadczenie, prawidłowa diagnoza wstępna jeszcze przed odczytaniem rezonansu. a co do przekazywania informacji - jeszcze żaden lekarz mnie tak nie zarzucił informacjami - nie nadążałem rejestrować :)Polecam pana doktora i pozdrawiam

Gabinet Baryluk Andrzej

Gliwice

Super lekarz: kompetentny, bardzo pracowity, bardzo dobrze zorganizowany, z pomysłami na udoskonalanie metod leczenia poprzez innowacje, przyjazny (wręcz przyjacielski) dla wszystkich pacjentów (a szczególnie dla seniorów). Lekarz o bardzo wysokim poziomie kultury osobistej. Oby takich lekarzy było więcej.
Opinia dodana przez: Ewa Maria

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Fizjoterapii "FIZJOFIT"
ul. Zygmuntowska 84
44-100 Gliwice

Specjalista godny polecenia. Trafiłam do dr Lubelskiego przypadkowo, z bólem, dolegliwością leczoną wcześniej w znanej klinice - gdzie zdiagnozowano - do operacji. Po zastosowaniu leczenia przez Pana
Doktora, mogę swobodnie pracować i zapomniałam, że bolała mnie ręka. Za profesjonalizm i zaangażowanie
dr. Lubelskiemu bardzo dziękuję i szkoda że nie wszyscy lekarze tak podchodzą do pacjenta. Lidia

ulica Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice

Pan doktor Korecki to wspaniały lekarz ortopeda. Przede wszystkim konkretny, cierpliwie dąży do zdiagnozowania pacjenta, poświęca mu tyle czasu ile wymaga sytuacja. Jest miły i uprzejmy. Bardzo uczciwy i empatyczny. Jestem pacjentką Pana Doktora prawie dwa lata, a zawdzięczam to siostrzeńcowi, który zarejestrował mnie właśnie do Pana Doktora twierdząc, że jest najlepszy. Ufam Doktorowi, dlatego pokonuję autobusem około 220 km, aby uzyskać pomoc i poradę. Z czystym sumieniem polecam, bo ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Tadeusz Jędrzejczyk

USG ortopedyczne, Traumatolog

Gliwice

bardzo dobry, podchodzący z sercem do pacjenta, wysoka kompetentność, cierpliwość, b.dobre wyniki leczenia

Gliwice

Polecam pana doktora ofiarom narządu ruchu, leczę się już od kilku lat (bo stale mam nowe wypadeczki i choróbki) i czuję się zrozumiana, wytłumaczona, zaopiekowana, godna polecenia jest też intuicja a także sprawność manualna przy niemiłych zabiegach, uśmiech i empatia doktora są również wiele warte.
Opinia dodana przez: Danuta
Ortopeda Gliwice lekarz Jakub Hawranek

Serafin Clinic. Spejalistyczne Centrum Medyczne
Daszyńskiego 34
44-100 Gliwice

Bardzo dobry specjalista, dr konsultował mnie po kontuzji kolana ale również moją mamę czekającą na wstawienie endoprotezy. Za każdym razem byłem usatysfakcjonowany usługami doktora. Polecam

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medi-Spatz"
Mikołowska 25
44-100 Gliwice

Uprzejma Pani doktor, z wiedza i doswiadczeniem i dobrym podejsciem do pacjenta. Szczegolowe wyjasnienie jakimi cwiczeniami moge zredukowac dolegliwosci i to rzeczywiscie pomaga! Zabieg profesjonalnie wykonany.

dr n. med. Adam Horzela

Traumatolog, Ortopeda

Gliwice

Mimo paru namowien od wielu lat wkoncu dałam sie namowic i poszłam z bólem kolana który miałam od dawna jednak zwykłe smarowanie i bandazowanie nienpomogło tym razem, opowiedziałam lekarzowi o swoim problemie i od razu wiedział co zrobic sprawdził moja noge podotykał pomasował dostałam zastrzyk polezałam pare minut wstałąm a kolano jak nowe zero bólu , dziwnego uczucia ze cos mi przeskakuje w nim;) bardzo sie ciesze ze dałam sie ...
Opinia dodana przez: Monika

Ortopedzi w Gliwicach