lekarz Patryk Warsińskilekarz Patryk Warsiński - zdjęcie profilowe

lekarz Patryk Warsiński

Urolog

Uzyskał tytuł specjalisty urologa wraz z europejskim certyfikatem FEBU. Pracuje w Klinice Urologii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 w Bydgoszczy im. A. Jurasza.

Ukończył kierunek lekarski w Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy w 2009 roku.

Od początku swojej pracy zawodowej związany z Kliniką Urologii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Jurasza w Bydgoszczy.
Odbywał staże w ośrodkach krajowych i zagranicznych (m. in w ...

Bardzo polecam doktora pelne profesjonalne podejscie do pacjenta wyrozumialy i godny polecenia.Bardzo uprzejmy

Polecam lekarza z czystym sumieniem, wspaniałe indywidualne podejście do pacjenta. Godny zaufania i polecenia. Wiesław