dr n. med. Paweł Bohater

Protetyk, Stomatolog

Źle zaplanował całe leczenie. Ząb z krzywym korzeniem zakwalifikował do usunięcie. Nawet żadnego zęba nie próbował leczyć. Wszystkie zęby sam leczył kanałowo (4) - korzenie przepchnięte aż pod zatokę szczękową gutaperką. 2 zęby leczone kanałowo na 1 wizycie nie zostały dobrze wypełnione - po 2 miesiącach zrobiła się przetoka ropna. Mostek tymczasowy laboratoryjny bez wyznaczenia okluzji - po 4 miesiącach problem ze stawem sż. Pod mostkiem tymczasowym ząb 3 - filar mostku - wtórna próchnica, ząb wcześniej nie miał w ogóle próchnicy, nie był nigdy leczony. Dwukrotnie musiałam usuwać wkład z tego zęba z powodu próchnicy - zamiast filaru stał się resztką korzenia. Minęły 3 lata, a ja dalej błądzę z coraz gorszym stanem zębów, które w momencie rozpoczęcia leczenia u P. Bohatera były zdrowe. To nie lekarz. Kiedy w 2011 roku sam ocenił efekty swojej pracy powiedział: skoro Pani chce usunąć wszystkie zęby górne to ja zwrócę pani wszystkie pieniądze - nigdy nie miałam w planie usunąć 8 zębów górnych, lecz je ratować. Rozpoczęcie leczenie 2010 - czasem zaglądam na opinie o tym panu - ostatnie to 2010 rok. NIE POLECAM NIKOMU. Chyba, że ktoś jest zabójcą swoich zębów. A z P. Bohaterem spotkam się w tym roku w sądzie.

Podoba mi się rzetelnosć dra Bohatera i starannosc w wykonywaniu zębów. Mam od paru lat mostek z przodu i trzyma sie dobrze a zeby nie są ani za duze ani za małe po prostu estetyczne. Wystawiam najwyższa ocene 5.

Wysoko wykwalifikowany lekarz.Leczę się u niego od lat. Wykoanł mi skomplikowaną odbudowę protetyczna na implantach 7 lat temu, do dzis piekne i funkacjonalne zęby super!!!

parę lat temu zrobiłem sobie sztuczne zęby u tego lekarza-super sie trzymają są ładne, zabieg bezbolesny, szybko się wygoiło. trzeba zapłacić , ale polecam

Konkretny, fachowy. Podjął sie leczenia, którego nie chcieli zrobic inni dentysci. Zęby, jak nowe. Ceny przystepne a jakość wysoka. Polecam. sprawdziłem na sobie i jestem zadowolony

Super dentytsa, z 20 letnim stażem, jego koronki sa tak naturalne jak ząbki, super!!!

Super!!!!Wspaniały dentysta, byłęm wiele razy. Uratował mi zęby

Super!!!!Wspaniały dentysta, byłęm wiele razy. Uratował mi zęby