dr n. med. Paweł Bohater

Protetyk, Stomatolog

Doktor Paweł Bohater to mistrz w swoim fachu łączy niespotykaną wiedzę z olbrzymim doświadczeniem życiowym w momencie zakładania mi protezy oświadczył , ze na pewno przetrwa 10 lat służy mi do dzisiaj a ma już 18 lat .Pragnę z całego serca polecić wszystkim Pana Doktora.

ze na pewno przetrwa 10 lat
służy mi do dzisiaj a ma już 18 lat
.Pragnę z całego serca polecić wszystkim Pana Doktora.

Źle zaplanował całe leczenie. Ząb z krzywym korzeniem zakwalifikował do usunięcie. Nawet żadnego zęba nie próbował leczyć. Wszystkie zęby sam leczył kanałowo (4) - korzenie przepchnięte aż pod zatokę szczękową gutaperką. 2 zęby leczone kanałowo na 1 wizycie nie zostały dobrze wypełnione - po 2 miesiącach zrobiła się przetoka ropna. Mostek tymczasowy laboratoryjny bez wyznaczenia okluzji - po 4 miesiącach problem ze stawem sż. Pod mostkiem tymczasowym ząb 3 - filar mostku - wtórna próchnica, ząb wcześniej nie miał w ogóle próchnicy, nie był nigdy leczony. Dwukrotnie musiałam usuwać wkład z tego zęba z powodu próchnicy - zamiast filaru stał się resztką korzenia. Minęły 3 lata, a ja dalej błądzę z coraz gorszym stanem zębów, które w momencie rozpoczęcia leczenia u P. Bohatera były zdrowe. To nie lekarz. Kiedy w 2011 roku sam ocenił efekty swojej pracy powiedział: skoro Pani chce usunąć wszystkie zęby górne to ja zwrócę pani wszystkie pieniądze - nigdy nie miałam w planie usunąć 8 zębów górnych, lecz je ratować. Rozpoczęcie leczenie 2010 - czasem zaglądam na opinie o tym panu - ostatnie to 2010 rok. NIE POLECAM NIKOMU. Chyba, że ktoś jest zabójcą swoich zębów. A z P. Bohaterem spotkam się w tym roku w sądzie.

parę lat temu zrobiłem sobie sztuczne zęby u tego lekarza-super sie trzymają są ładne, zabieg bezbolesny, szybko się wygoiło. trzeba zapłacić , ale polecam

Podoba mi się rzetelnosć dra Bohatera i starannosc w wykonywaniu zębów. Mam od paru lat mostek z przodu i trzyma sie dobrze a zeby nie są ani za duze ani za małe po prostu estetyczne. Wystawiam najwyższa ocene 5.

Super!!!!Wspaniały dentysta, byłęm wiele razy. Uratował mi zęby

Super!!!!Wspaniały dentysta, byłęm wiele razy. Uratował mi zęby

Super dentytsa, z 20 letnim stażem, jego koronki sa tak naturalne jak ząbki, super!!!

Konkretny, fachowy. Podjął sie leczenia, którego nie chcieli zrobic inni dentysci. Zęby, jak nowe. Ceny przystepne a jakość wysoka. Polecam. sprawdziłem na sobie i jestem zadowolony

Wysoko wykwalifikowany lekarz.Leczę się u niego od lat. Wykoanł mi skomplikowaną odbudowę protetyczna na implantach 7 lat temu, do dzis piekne i funkacjonalne zęby super!!!