lekarz Paweł Wodecki

Chirurg naczyniowy

fantastyczny fachowiec i pozytywna pelna energii osoba.Do rany przyłóż.Zlikwidował moj problem z zylakami .Pozdrawiam serdecznie

Bardzo dobry chirurg naczyniowy.Poprawił znacząco mój komfort życia.Jestem po usunięciu małoinwazyjną chirurgiczną metodą,żylaków kończyn dolnych i skleroterapi.Pan doktor jest cierpliwy ,wyrozumiały. Wysłuchuje pacjenta i przedstawia forme leczenia.Pozdrawiam

Prawdziwy lekarz, oddany pacjentowi, fachowiec, sumienny, doradza, a nade wszystko kultura osobista i wiedza zawodowa. Godny polecenia . estem wdzięczna Opatrzności, że trafiłam pod opieke tego Lekarza.

Zawdzięczam życie, dzięki Dr.Wodeckiemu. Niezastąpiony lekarz jak dla mnie! Złoty człowiek z prawdziwym zaangażowaniem w swoją prace! POLECAM

Mały szczegół, nie jest chirurgiem naczyniowym.

Mały szczegół, nie jest chirurgiem naczyniowym.

Lekarz godny polecenia, jest fantastyczny. Przed tym, jak do niego trafiłam leczyłam sie rok u innych "specjalistów" i nic z tego nie wynikało. a tu jeden dzień i rozpoznanie, diagnoza i co najważniejsze konstruktywny plan działania.

Polecam wszystkim! Lekarz złoto! może gdyby takich lekarzy było więcej w tym kraju sł. zdrowia przestała by kuleć.

Dla prawidłowej oceny lekarza należy powiększyć skalę ocen o (co najmniej) "6", zwłaszcza, iż pacjentka ma 93 lata, jest trudna w odbiorze wywiadu lekarskiego, ma szereg przewlekłych schorzeń, jest wymagająca, jeżeli dotyczy traktowania jej- boi się brzmienia głosu, aparatury itd. TU wszystko było oK. Polecam, jak najbardziej. Inge S.

jest super lekarzem wspaniałym czLowiekiem polecam

jest super lekarzem wspaniałym czLowiekiem polecam