Pediatra Grudziądz

Jarząbek Grażyna
Mokre
86-300 Grudziądz

Polecam ! jest jedna z najlepszych lekarzy !
chodzę do niej od kiedy miałam 2 lata obecnie mam 16-ście lat i jest naprawdę świetna , raz zatrułam sie tabletkami i mama poszła szybko do niej , jej reakcja byla natychmiastowa ... od razu zamknęła gabinet i pojechała na pogotowie a tam opiekowała sie mną ii nadal wiem ze mogę jej ufać !

Polecam ! jest jedna z najlepszych lekarzy !

Opinia dodana przez: Lidka Wiśniewska

Regionalny Szpital Specjalistyczny
Grudziądz
86-300 Grudziądz

polecam bardzo miła i dobry lekarz . Moje dziecko bardzo lubi chodzić do lekarza jak jest jego ulubiona pani doktor Napieralska

Regionalny Szpital Specjalistyczny w Grudziądzu
ulica Sikorskiego 32
86-300 Grudziądz

Super lekarz najlepszy.polecam☺.od kąt zaczęłam chodzić do tego doktora moje dzieci sie nie boja lekarza.i bardzo lubią doktora Dziadka

Opinia dodana przez: Agnieszka

Staffa 13
86-300 Grudziądz

Pani Doktor to prawdziwa profesjonalistka w swoim fachu, ponadto miła uprzejma z indywidualnym podejściem do pacjenta, poświęca tyle czasu na wizyty ile jest konieczne, leczymy synka u Pani doktor od 10 tygodnia życia i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów jakie przynosi leczenie właśnie u Pani Doktor. Jest cierpliwa, odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości nadwrażliwych rodziców, bardzo gorąco polecamy Panią Doktor - my nie zamienilibyśmy jej na żadną/-go inną/-ego.

Opinia dodana przez: Paulina

Kalinkowa 36
86-300 Grudziądz

Fachowiec i specjalista. Zawsze trafna diagnoza.

Fachowiec i specjalista. Zawsze trafna diagnoza.

przychodnia rządz-mniszek
łęgi
Grudziądz

Pani Dr jest wspaniałym, ciepłym i serdecznym człowiekiem. Troszczy się o dzieci, które ją kochają. Zawsze znajdzie czas żeby odpowiedzieć na nurtujące rodzica pytania. To Anioł

Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ul. Legionów 57 budynek 5
86-300 Grudziądz

Pani bywa nerwowa,złośliwa, lubi pouczać rodziców. Badanie wykonuje pośpiesznie, gdyż ma ,jak to określa, jedynie 10 minut na pacjenta. Zaletą jest to, że antybiotyk przepisuje dziecku w ostateczności. Ogólnie nie polecam.

Opinia dodana przez: Mama

Długosza 7
86-300 Grudziądz

100% zaufania mam tylko to tego pana doktora. Leczy dwójkę moich dzieci od urodzenia i zawsze trafione diagnozy i skuteczne leczenie.

Opinia dodana przez: Piotrek

lekarz Donata Kasprzak

Psychiatra dziecięcy, Pediatra

"J. K. -21" Sp. z o. o. w Grudziądzu
ulica Ikara 4
86-300 Grudziądz

Bardzo cierpliwa i serdeczna Pani doktor. Wysłucha, nie krytykuje, przede wszystkim wszystko traktuje poważnie, nawet najdrobniejszy problem. Szczerze polecam leczenie dzieci u tej Pani, nie spotkałam się jeszcze z taką życzliwością i na NFZ i w prywatnym gabinecie.

Opinia dodana przez: Emilia

Przychodnia Jedynka
Klasztorna 9/11
86-300 Grudziądz

Lekarz z powołaniem. Miła, kompetentna, poświeca czas i uwagę, a co przede wszystkim- pamięta swoich pacjentów.
Synek ma 7 m-cy, Pani Doktor dwukrotnie kierowała Nas na SOR, mimo mojego niezadowolenia, i za każdym razem skierowanie było wskazane, dziecko wymagało leczenia szpitalnego.

Polecam gorąco. A że czasem czeka sie w kolejce, to nie wina Pani Doktor, która podczas wizyty nie spogląda na zegarek, tylko zajmuje się pacjentem, a przychodni, która zapisuje pacjentów w krótkim odstępie czasu. Wole poczekać na swoją kolej, niż szybko zostać taśmowo potraktowana. Choć jedynie raz czekałam, i niespełna 10 minut.

Opinia dodana przez: Anna

Pediatrzy w mieście Grudziądz