Pediatra Świdnica

Głowackiego 20 lok. 2
58-100 Świdnica

Konkretny, zawsze trafna diagnoza, nie wypisuje od razu antybiotyku. Odwiedziłam wielu specjalistów w Świdnicy i w mojej opinii jest w czołówce. Ma podejście do dzieci, a to też ważne. Potrafi się idealnie dopasować do sytuacji w trakcie badania, z wyczuciem, nic na siłę. Nie każe na siłę dziecka rozbierać do naga jak niektórzy lekarze w tym mieście mają zwyczaj. Stara się oszczędzić dziecku płaczu w trakcie badania, co bardzo mi się podoba. Dokładny i konkretny lekarz, wizyta prywatna jak i w przychodni niczym się nie różni. Leczy czworo moich dzieci i jak jestem zmuszona korzystać z usług innego lekarza, zawsze mam porównanie i zawsze cieszę się że kiedyś do niego trafiłam.
POLECAM

Opinia dodana przez: seqoya beautycenter

Lelewela 4 lok. 5
58-100 Świdnica

Profesjonalista w każdym calu lekarz godny polecenia traktujący po ludzku drugiego człowieka, przeprowadza dokładny wywiad z rodzicem zanim podejmie jakąkolwiek decyzję dziękuję za pomoc panie doktorze.

Opinia dodana przez: Iwona

Waryńskiego 35/5
58-105 Świdnica

Wspaniałe podejście do dzieci.
Bardzo dobra specjalistka.
Czy Pani Doktor jeszcze przyjmuje?

Wspaniałe podejście do dzieci.
Bardzo dobra specjalistka.
Czy Pani Doktor jeszcze przyjmuje?

Opinia dodana przez: Dana

Modrzewiowa 2
58-100 Świdnica

Bardzo Dobry Pediatra Naprawdę Polecam :) I oby więcej było tak Dobrych Lekarzy Jak Pan Doktor Leszczyński!!!!

gen. Prądzyńskiego 153 lok. 8
58-105 Świdnica

Pan doktor jest najlepszy jest doskonałym lekarzem pozdrawiam Pana doktora życzymy duuuuuzo zdrówka i uśmiechu na twarzy

lekarz Alicja Czesak

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Wałbrzyska 8
58-105 Świdnica

Pani Doktor leczyła moje dziś już duże dzieci, dwóch synów. Zawsze kompetentna, empatyczna i pamiętająca imiona i choroby. Od pierwszych dni do wieku nastoletniego. Nigdy nie odmówiła mi pomocy, czy to w gabinecie czy na wizycie domowej.Zdarzyło się że gdyby nie jej intuicja - wiedza chłopcy byliby leczeni w przychodni na nieistniejące poważne choroby. Zawsze w kłopocie gdy chłopcy byli już starsi zwracałam się do Niej. Wspominam z największą sympatią i polecam wszystkim młodym mamom.

Opinia dodana przez: Renata

SPZOZ w Świdnicy Regionalny Szpital Specjalistyczny "Latawiec"
ulica Leśna 27-29
58-100 Świdnica

Lekarza polecam, oceniam bardzo pozytywnie, gdyż w przeciwieństwie do innych lekarzy, u których konsultowałam dolegliwości, dokładnie bada drogi oddechowe, uszy. Nie przepisuje lekarstw po rutynowym zajrzeniu w gardło, jak robi zdecydowana większość. Co więcej, precyzyjnie określa co pacjentowi dolega i potrafi uzasadnić dlaczego dany lek jest wymagany, co daje wrażenie precyzji.

Rynek 31 lok. 4
58-100 Świdnica

Jak dla mnie jest to typowy "lekarz-pomyłka". Trafiłam do niej z roczną córeczką na wizytę kontrolną (córeczka była już po 3 różnych antybiotykach) - jak stwierdziła pani doktor: konieczny jest kolejny antybiotyk i do tego szczepionka na odporność. Po ekspresowym badaniu przepisała ekspresowo receptę na kilka drogich leków i było po wizycie. Nic się nie dowiedziałam więcej, odpowiedzi na zadane pytania nie usłyszałam, bo za drzwiami było kilku pacjentów w kolejce.... Poszłam z tymi receptami do innego lekarza, który po zbadaniu córeczki kategorycznie zabronił podania 4 antybiotyku, bo poprzednie 3 były już dość mocne, a stan córeczki byl na tyle dobry, że kolejnego juz nie trzeba było podawać. Przepisał inne leki, które okazały sie skuteczne, a o szczepionce kazał na razie zapomnieć, bo jak sie okazało - po takim długotrwałym leczeniu dziecko nie powinno na razie przyjmować takiej szczepionki na odporność... Dlatego nie polecam tego lekarza, którego diagnozy sa jak ruletka : uda się - albo się nie uda :/

Bobrzańska 30
Świdnica

Poszłam z dzieckiem do tej pani doktor , gdyż poleciła mi ją znajoma. Uważam , że zrobiłam ogromny błąd . Pani doktor jest bardzo nie uprzejma zarówna dla rodzica jak i dla dziecka , nie tłumaczy wogóle choroby. Zachowuje sie w taki sposób jakby robila " łaske " , że wogóle przyjmuje pacjenta. Jesteśmy tylko ludzmi ale bez przesady ja jej tego zawodu nie wybrałam...moje dziecko po kazdej wizycie dostawalo taki sam antybiotyk az pewne dnia pani doktor zapisala dwa razy to samo " zeby bylo na zas " tak to skomentowala! nigdy wiecej tam nie pojde! do tego platna zaswiadczenia do lekarza i kolejka na numerki ZENADA

Opinia dodana przez: pawlak paulinaluczak1988

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDYK"
ulica Gdyńska 25a
58-100 Świdnica

Bardzo dobry pediatra. Miła i uprzejma osoba , która wzbudza zaufanie . Pierwszy raz wyszłam z gabinetu bez recepty na antybiotyk dla dziecka. Mam nadzieje , że moja opinia sie nie zmieni . Polecam kazdej matce , która szuka lekarza dla swej pociechy

Opinia dodana przez: pawlak paulinaluczak1988

Pediatrzy w mieście Świdnica