Pediatra Tychy

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
43-100 Tychy

Dla młodej mamy i maluszka to ważne, aby trafić na kogoś takiego jak pani doktor. Kompetentna, cierpliwa, wyrozumiala, a przy tym z poczuciem humoru.

Opinia dodana przez: Magdalena

Rękodzielnicza 21

Pani doktor jest kochanym człowiekiem znam ją już tyle

lat do rany przyłożyć :*

Pani doktor jest kochanym człowiekiem znam ją już tyle

lat do rany przyłożyć :*

Opinia dodana przez: kasiek77 mauss77

Zawiść, Tychy

Bardzo dobry pulmonolog i przypuszczam pediatra. Pani doktor jest niezwykle sympatyczną (co rzadko się w dzisiejszych czasach spotyka) osobą. Jest także kompetentna, świetnie wszystko tłumaczy. W 100% POLECAM :)

lekarz Siergiej Waszkiewicz

Lekarz rodzinny, Pediatra

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna LUX-MED
ul. Damrota 47 A
43-100 Tychy

Fachowo,kompetentnie zarówno jako pediatra jak i lekarz dorosłych.

Fachowo,kompetentnie zarówno jako pediatra jak i lekarz dorosłych.

Tychy, ul. Rolna
Żwaków, Tychy

Bardzo dobra, kompetentna lekarka. Szkoda, że przyjmuje w przychodni na Rolnej.....

Hutnicza 31 lok. 32
43-100 Paprocany, Tychy

Pani doktor wyleczyła moją kilku miesięczną córkę z nawrotowej infekcji dróg moczowych, czego inni lekarze nie umieli zrobić. sympatyczna, odpowiada na wszystkie pytania, rozwiewa wszystkie wątpliwości. polecam.

Bratków 10
43-100 Tychy

Pani doktor to lekarz z powołania! Posiada ogromną wiedzę medyczną! Z olbrzymią troską podchodzi do pacjenta. Pani doktor posiada anielską cierpliwość i jest bardzo wyrozumiała. Indywidualne podejście do pacjenta skutkuje skuteczną diagnozą i leczeniem. Oby wszyscy lekarze tacy byli!

Opinia dodana przez: Barbara

N.Z.O.Z."MEDICO"
Narcyzow24
43-100 Tychy

Jest kompetentnym specjalista..Ufam mu bezgranicznie..Polecam kazdym rodzicom....

Opinia dodana przez: Beata55 Viviana5

Lux Med Sp. z o. o.
ulica Damrota 47a
43-100 Tychy

Chociaż cieszko się dostać do pani doktor Beaty wieczorek polecam ja wszystkim rodzicom z góry dziekuje

Opinia dodana przez: Patrycja

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabi Usługi Pielęgniarsko-Położnicze
Nowokościelna 31
43-100 Tychy

wspaniały lekarz trafna diagnoza i dziecko wyleczone, ogromna wiedza 100 % kwalifikacji (lekarze powinni sie u niej dokształcać )

Opinia dodana przez: iza