Pediatra Tychy

lekarz Wojciech Mendrek

aleja Aleja Niepodległości 186/22
43-100 Tychy

Bardzo dobry lekarz. Czasami wystarczy, że spojrzy na dziecko i już wie z czym ma do czynienia. Nie faszeruje dzieci tabletkami czego nie rozumieją młode matki, które uważają, że pozjadały wszystkie rozumy. Najczęściej od nich słyszy się negatywne opinie. Może same powinny leczyć swoje dzieci.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Ewa Barwinek

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
43-100 Tychy

Dla młodej mamy i maluszka to ważne, aby trafić na kogoś takiego jak pani doktor. Kompetentna, cierpliwa, wyrozumiala, a przy tym z poczuciem humoru.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Lidia Cybulska-Szkup

Laryngolog, Pediatra

Przychodnia nr 4 Filia MERINO
Żwakowska 20
43-100 Suble, Tychy

Najlepszy lekarz, na którego trafiliśmy po różnych próbach. Nie traktuje pacjenta szablonowo- nie ma gorączki to jakiś syropek, jest gorączka to antybiotyk na wszystko.. Takie leczenie spotykało nas tak prywatnie, jak państwowo. Pani doktor rzeczywiście docieka powodów objawów choroby. Wielki szacunek za profesjonalizm mimo ogromnej ilości pacjentów..
Opinia dodana przez: mama Konradka

lekarz Krzysztof Gemza

TYCHY DROZDÓW 32
43-100 Mąkołowiec, Tychy

Lekarz wysokiej klasy, zarówno prezencji, wiedzy jak i podejścia do pacjenta. Leki dobrane bardzo dobrze - szybki skutek leczenia. Można uzyskać odpowiedź na każde pytanie. Starannie wyjaśnia stan pacjenta, przepisane leki oraz opisuje cała obecna sytuację. Cena wizyty dość droga ale warta w 100% tych pieniędzy. POLECAM!
Opinia dodana przez: Tata

lekarz Teresa Kasińska-Różycka

Alergolog, Pediatra

Paprocany Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Paprocany
Władysława Sikorskiego 101
43-100 Tychy

Super lekarz. Cierpliwa i moje dzieci ją uwielbiają. Wyciągnęła moją córkę z męczących i uciążliwych alergii.

lekarz Lucyna Śnieg

Centrum Medyczne "Żwaków"

Zawiść, Tychy

świetny pediatra, godny polecenia z całego serca, Bardzo rzeczowa, kompetentna, szybko trafiła z diagnozą na pierwszej wizycie po porodzie, skierowała do odpowiednich specjalistów, zawsze wita nas z synkiem z uśmiechem, wszystko tłumaczy, odpowiada na pytania, podpowiada, wizyty zawsze są na poziomie :) POLECAM !

Józefa Niemcewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabi Usługi Pielęgniarsko-Położnicze
Nowokościelna 31
43-100 Tychy

ŚWIETNY LEKARZ! Pani doktor leczyła mojego męża kiedy był małym dzieckiem, a teraz leczy naszego synka. Trafiłam do niej kiedy synek miał miesiąc i lekarz w przychodni publicznej skierował nas do szpitala ze względu na zapalenie oskrzeli... Intuicja podpowiedziała mi żeby sprawdzić diagnozę u jeszcze jednego lekarza i bogu dzięki trafiłam na Panią dr, bo jak sie okazało na oskrzelkach nic nie było a kaszelek był spowodowany spływającym katarkiem który ...

lekarz Elżbieta Budny

Tychy

Zawiść, Tychy

Pani doktor jest najlepsza! Prowadziła mojego synka wcześniaka. Ilość wizyt i rozmów, porad niezliczona. Pani doktor jest bardzo kompetentna i konkretna. Nie jest typem przedszkolanki ale lekarz ma postawić diagnozę a nie bawić się z dzieckiem :) przede wszystkim słucha rodziców i ich opinii. Gdy trzeba wysyła do specjalisty. Bardzo polecam i żałuję że nie przyjmuje już w Mikołowie.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Bogdan Larwa

hipokrates
dgen de gaulle'a49
43-100 Zawiść, Tychy

Chciałabym przestrzec wszystkich rodziców przed tym lekarzem. Nasza historia obnaża rutyniarstwo i nonszalancje tego lekarza. Roczne dziecko gorączkowało 3 dni i trochę kaszlało, więc wybraliśmy się z nim do lekarza. stwierdził infekcje wirusową i przepisał syrop ( u starszej córki objawy były podobne kilka dni wcześniej i przeszły samoistnie przy wspomaganiu domowymi sposobami). Syn gorączkował dalej. Regularnie odwiedzałam lub dzwoniłam do doktora z zapytaniem co dalej bo gorączka nie przechodzi. ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Danuta Birecka

Alergolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "San-Med" Sp. z o.o.
Biblioteczna 17
43-100 Tychy

Zdecydowanie nie polecam, pani dr odesłała nas do nikąd niczego nie diagnozując. Nie zebrała porządnego wywiadu, nic nie zaleciła. Strata czasu i nerwów.
Opinia dodana przez: Magda

Pediatrzy w Tychach