Pediatra Tychy

- 55 lekarzy

lekarz Wojciech Mendrek

Pediatra

liczba opinii: 31

Gabinet
aleja Aleja Niepodległości 186/22
43-100 Tychy

Średnia ocen: 3,0/5
1992 roku jako jedyny lekarz ( kilka wcześniejszych wizyt domowych tzw lekarzy podało błędne diagnozy i hasła- przewrażliwiona mamusia) prawidłowo zdiagnozował u syna zwężenie odźwiernika, szybkie skierowanie do szpitala na operację.
Gdyby nie szybkie i zdecydowane działania Lekarza- syna by już nie było.
Od tamtego czasu leczy całą naszą rodzinę. Przez 30 lat nie było żadnej błędnej diagnozy.
Pan Doktor ma specyficzne podejście do pacjenta, mnie to nie przeszkadza, najważniejsze, ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Ewa Barwinek

Pediatra

liczba opinii: 20

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
43-100 Tychy

Średnia ocen: 5,0/5
Dla młodej mamy i maluszka to ważne, aby trafić na kogoś takiego jak pani doktor. Kompetentna, cierpliwa, wyrozumiala, a przy tym z poczuciem humoru.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Lidia Cybulska-Szkup

Laryngolog, Pediatra

liczba opinii: 17

Przychodnia nr 4 Filia MERINO
Żwakowska 20
43-100 Suble, Tychy

Średnia ocen: 4,9/5
Polecam takiego pediatrę. W spokoju, kompleksowo i profesjonalnie podchodzi do problemu zdrowotnego. Poświęca czas i tłumaczy.Rozpatruje różne możliwości, nie stosuje szablonowego podejścia do diagnostyki choroby. Jest bardzo ciepła i miła. Wysoko ponad średnim standardem oferowanej opieki medycznej w ramach NFZ.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Krzysztof Gemza

Pediatra

liczba opinii: 13

Gabinet
TYCHY DROZDÓW 32
43-100 Mąkołowiec, Tychy

Średnia ocen: 4,5/5
Lekarz wysokiej klasy, zarówno prezencji, wiedzy jak i podejścia do pacjenta. Leki dobrane bardzo dobrze - szybki skutek leczenia. Można uzyskać odpowiedź na każde pytanie. Starannie wyjaśnia stan pacjenta, przepisane leki oraz opisuje cała obecna sytuację. Cena wizyty dość droga ale warta w 100% tych pieniędzy. POLECAM!
Opinia dodana przez: Tata

lekarz Teresa Kasińska-Różycka

Alergolog, Pediatra

liczba opinii: 13

Paprocany Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Paprocany
Władysława Sikorskiego 101
43-100 Tychy

Średnia ocen: 4,3/5
Świetny lekarz! Cierpliwy, moje dzieci uwielbiają Panią Doktor. Osoby, które wystawiają negatywne opinie innym lekarzom chyba nie do końca zdają sobie sprawę z poświęcenia z jakim wiąże się ten zawód. DOCENIAJMY ICH!
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Elżbieta Budny

Pediatra

liczba opinii: 12

Tychy

Zawiść, Tychy

Średnia ocen: 3,5/5
Pani doktor jest najlepsza! Prowadziła mojego synka wcześniaka. Ilość wizyt i rozmów, porad niezliczona. Pani doktor jest bardzo kompetentna i konkretna. Nie jest typem przedszkolanki ale lekarz ma postawić diagnozę a nie bawić się z dzieckiem :) przede wszystkim słucha rodziców i ich opinii. Gdy trzeba wysyła do specjalisty. Bardzo polecam i żałuję że nie przyjmuje już w Mikołowie.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Lucyna Śnieg

Pediatra

liczba opinii: 11

Centrum Medyczne "Żwaków"

Zawiść, Tychy

Średnia ocen: 3,8/5
Pani doktor jest cudownym lekarzem z powołania. Zawsze wita nas z uśmiechem na twarzy. Ma wspaniałe podejście do dzieci. Stara się tak leczyć, aby nie podawać antybiotyków kiedy nie ma takiej potrzeby. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze szuka rozwiązania problemów.
Opinia dodana przez: Justyna

Józefa Niemcewicz

Pediatra

liczba opinii: 9

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabi Usługi Pielęgniarsko-Położnicze
Nowokościelna 31
43-100 Tychy

Średnia ocen: 5,0/5
ŚWIETNY LEKARZ! Pani doktor leczyła mojego męża kiedy był małym dzieckiem, a teraz leczy naszego synka. Trafiłam do niej kiedy synek miał miesiąc i lekarz w przychodni publicznej skierował nas do szpitala ze względu na zapalenie oskrzeli... Intuicja podpowiedziała mi żeby sprawdzić diagnozę u jeszcze jednego lekarza i bogu dzięki trafiłam na Panią dr, bo jak sie okazało na oskrzelkach nic nie było a kaszelek był spowodowany spływającym katarkiem który ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Bogdan Larwa

Pediatra

liczba opinii: 8

hipokrates
dgen de gaulle'a49
43-100 Zawiść, Tychy

Średnia ocen: 3,5/5
Chciałabym przestrzec wszystkich rodziców przed tym lekarzem. Nasza historia obnaża rutyniarstwo i nonszalancje tego lekarza. Roczne dziecko gorączkowało 3 dni i trochę kaszlało, więc wybraliśmy się z nim do lekarza. stwierdził infekcje wirusową i przepisał syrop ( u starszej córki objawy były podobne kilka dni wcześniej i przeszły samoistnie przy wspomaganiu domowymi sposobami). Syn gorączkował dalej. Regularnie odwiedzałam lub dzwoniłam do doktora z zapytaniem co dalej bo gorączka nie przechodzi. ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Danuta Birecka

Alergolog, Pediatra

liczba opinii: 8

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "San-Med" Sp. z o.o.
Biblioteczna 17
43-100 Tychy

Średnia ocen: 1,1/5
Dziś byłam u Pani doktor drugi raz z synkiem skończony rok. Nie polecam ponieważ po raz kolejny nie ma zadnej diagnozy tylko od razu pozbywanie sie pacjenta i odsyłanie do kogoś innego. Zero rozmowy żadnego kontaktu z jej strony, podejście do dzieci nijakie ogólnie mówiąc nie przyjemna kobieta. Nie pójdę do niej juz napewno bo wiem ze i tak sie nic nie dowiem tylko odeśle gdzieś indziej. Stracony czas i ...
Opinia dodana przez: Klaudia

Pediatrzy w TychachStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat