lek. dent. Petroniusz Tatarski

2,5

Poszłam to tego Stomatologa z polecenia, na fotelu byłam bardzo zadowolona. Zrobił mi 3 zęby (w tym jedna wymiana plomby w dawnej kanałówce) niestety dwa zęby "żywe" po wizytach bolały. Trzy razy byłam na poprawie a nadal bolały. W końcu poszłam do innego Lekarza i teraz walczymy aby je uratować i nie robić w nich kanałowego. Trzeci ząb nie bolał, ponieważ wcześniej był leczony kanałowo natomiast plomba została założona uszkadzając ściankę zęba sąsiadującego a po kilku miesiącach wypadła. Więc tu także trzeba było poprawiać u innego lekarza. Zapłaciłam niemałe pieniądze ...

Zapłaciłam niemałe pieniądze za uszkodzenie trzech zębów. Szczerze odradzam wizytę u tego Stomatologa.

Zdecydowanie NIE POLECAM leczenia u p. Petroniusza, bo dla mnie i mojej rodziny to nie lekarz. Byliśmy wieloletnimi pacjentami. . Znałam niepochlebne opinie nt. Jego podejścia do przyjmowania pacjenta z nagłym bólem ale sądziłam, że nas to nigdy nie spotka, gdyż regularnie raz w roku leczyliśmy wszystkie zęby. Jak mocno się pomyliłam, gdy mojego 7 letniego syna w sobotę rozbolał ząb. Sądziłam że to raczej ucho bo przecież 7 msc wcześniej wszystkie zęby zostały wyleczone. Udałam się w pierwszej kolejności do pediatry i laryngologa, którzy stwierdzili że ucho czyste. Dziecko 3 doby było na nurofenie, nie mogło jeść i spać. W końcu zadzwoniłam do p.Petroniusza i opisałam całą sytuację z prośbą o pilną wizytę. Otrzymałam propozycję na za 3 tyg bo jak stwierdził Jego kalendarz nie jest z gumy...zapytałam czy swojego syna też by tak potraktował - zero empatii. Inny lekarz słysząc że dziecko z bólem przyszedł do pracy godzinę wcześniej i przyjął dziecko. Okazało się że p. Petroniusz niedopląbował ząb, wdało się zakarzenie i ten umarł. Lekarz stwierdził, że to nie ludzkie zostawić swojego pacjenta w takim stanie.
Lekarz to nie tylko tytuł ale przede wszystkim powinien wykazywać troskę i empatię o osoby dzięki którym tankuje swoje BMW. Dla p. Petroniusza liczy się tylko pieniądz więc jeśli zastanawiasz się czy rozpocząć leczenie to poszukaj kogoś kto otoczy Cię opieką i fachowym podejściem, bo jak widać u Pana Petroniusza brakuje i jednego i drugiego.
Słowa przepraszam za martwy ząb nie usłyszałam. Dokumenty całej rodziny zabrałam i 8 innych osób już zadeklarowało, że więcej do pseudo lekarza nie pójdzie. Jak tak dalej będzie traktował ludzi to pozostanie mu tramwaj.