lek. dent. Piotr Bałajewicz

Kompetentny, uprzejmy, życzliwy, Lekarz - z powołania, do konkurencji tani. godny polecenia, dużo czasu poświęca pacjentowi

Koszmarny Pan koszmarna robota, nastwiony wylacznie na zysk, gabinet to masakra, a Pan Denysta za wiele do higieny nie przyklada uwagi, a ile plotek sie mozna nasluchac

Bardzo !! Bardzo !! dobry stomatolog nie zdziera kasy z człowieka wie co robi bardzo polecam zna się na swoim fachu:) Przemiły dobry człowiek !!??

Bardzo uprzejmy orientujący się we wszystkich tematach ale w swoim fachu mierny. Wiem to sam po sobie - nie polecam

bardzo jestem zadowolona, polecam wszystkim

bardzo jestem zadowolona, polecam wszystkim

Wydawałoby się lekarz z dużym doświadczeniem...ale chyba przestał się dokształcać. Wyposażenie gabinetu pozostawia wile do życzenia. Jestem niezadowolona. Raczej odradzam.

bardzo dobry lekarz. Kiedy miałem straszliwy ból zęba przyjąć mnie w sobotę w godzinach późnego wieczoru.

Bardzo dobry lekarz.W stosunku do konkurencji tanio ale przede wszystkim rzeczowo i konkretnie.Zawsze liczy sie z pacjentem.Pracuje w domu dlatego cały czas można na niego liczyc.