dr n. med. Piotr Dawid

polecam wszystkim paniom doktora Dawida lepszego lekarza nie spotkałam nigdy. Całą ciążę czułam że ja i mój dzidziuś jesteśmy pod dobrą opieką. zawsze wiedziałam co się dzieje jak rośnie i rozwija się moje maleństwo. po porodzie pan doktor odwiedził nas w szpitalu. jest to piękne kiedy lekarz interesuje się swoim pacjentem. spokojnie mógłby leczyć w leśnej górze ze Żmijewskim:)

To wspaniały człowiek, który odnosi się do pacjentki z takim szacunkiem, że aż dziw bierze. Byłam przyzwyczajona do obcesowego traktowania przez lekarzy. Przy nim czuję się jak królowa :)

To wspaniały człowiek, który odnosi się do pacjentki z takim szacunkiem,
że aż dziw bierze. Byłam przyzwyczajona do obcesowego traktowania przez
lekarzy. Przy nim czuję się jak królowa :)

Super lekarz,odpowiada na wszystkie pytania,badania ginekologiczne-wogole nie bolą-bardzo delikatny i kompetentny.Pracuje w szpitalu rowniez,gdzie czesto odwiedza swoje pacjentki na oddziałach. Zawsze jak go widze poprawia mi sie humor bo mozna z nim pożartowac;)wizyty trwaja dlugo. Przyjmuje tez w euromedice na nfz. Polecam tego lekarza i zostane wierna pacjentką ;)

Polecam tego lekarza i zostane wierna pacjentką ;)

Jeden z najlepszych lekarzy, jakich spotkałam. Od początku prowadzi moją ciążę i mogę polecić go każdej kobiecie, której zależy na najlepszej opiece.

po prostu.... lekarz, który mi się wymarzył. Potwierdzam opinię powyżej, nic dodać i nic ująć.

po prostu.... lekarz, który mi się wymarzył.
Potwierdzam opinię powyżej, nic dodać i nic ująć.

Świetny, kompetentny, można liczyć na niego o każdej porze dnia i nocy

Świetny, kompetentny, można liczyć na niego o każdej porze dnia i nocy

doktor Piotr robił mi usg prenatalne naprawdę super specjalista polecam z czystym sercem

Lekarz świetny. Robiliśmy badania prenatalne, w porównaniu do jego porzedniczki niebo a ziemia. Wszystko pokazuje, tłumaczy. Super. Wszystkim życzę spotkania z takim lekarzem.