lek. dent. Piotr Jaszcz

Pan Piotr Jaszcz usunął mi górną lewą szóstkę, podniósł dno zatoki szczękowej, osadził implant, a następnie koronę. Do tego poprawił mocowanie korony innego implantu. Podczas każdej wizyty było komfortowo, bezboleśnie, miło i kulturalnie. Prezentowana wiedza i umiejętności oraz podejście do pacjenta są na najwyższym światowym poziomie. Taki lekarz to prawdziwy skarb. Jestem bardzo zadowolony z leczenia.

Pan dr Piotr Jaszcz przeprowadził szybko, sprawnie i bezboleśnie ekstrakcję „trudnej” dolnej 8ki w miłej, przyjaznej atmosferze. Z pewnością polecę każdemu.

Za pierwszym razem zacisnąłem z implantem szczękę i pasował idealnie. Pozytywny kontakt i pełen profesjonalizm w cenie. Polecam

Doskonały lekarz! Wstawione 4 implanty + inne zabiegi. Zawsze bardzo dokładnie określony plan leczenia, koszty i czas leczenia. Szczegółowe wyjaśnienie wszystkich budzących obawy kwestii samych zabiegów. Dr.Piotr poza swoim profesjonalnym podejściem do pacjenta ma jeszcze jedną zaletę - jest niezwykle uprzejmy i cierpliwy. Lekarz, któremu zaufałem całkowicie i pierwszy raz się nie zawiodłem. Szczerze polecam !!!