lekarz Piotr Kokot

Ginekolog naprawdę godny polecenia. Prowadził moją ciążę, która niestety przebiegała z problemami i doprowadzil ją do szczęśliwego finału. Lekarz kompetentny, posiadający wiedzę, interesuje się pacjentkami, nie bagatelizuje żadnej dolegliwości, nad wyraz cierpliwy - wszystko dokładnie wytłumaczy, oraz bardzo ale to bardzo miły i uprzejmy. Wykonane przez doktora cięcie cesarskie pięknie się zabliźniło i praktycznie po tygodniu nie odczuwałam już żadnych dolegliwości. Lekarz z powołania.

Tlumaczy,uprzejmy,bardzo mily, wyrozumialy, wedlug mnie robi wszystko co w jego mocy by pomoc a kiedy pomoze widac jego zadowolenie. lekarz z powolania

Konkretny, rzeczowy, ale przy okazji zainteresowany pacjentką, odpowiada na każde ( nawet najmniejsze pytanie). Bardzo taktowny w przekazywaniu diagnozy. Kompetentny i bardzo sympatyczny.

Doktor z powołaniem ,bardzo dobry kontakt,tłumaczy wszystko.Długo szukałam takiego ginekologa ,aż w końcu znalazłam i nie zamienię na nikogo innego !!

Pan doktor jest bardzo profesjonalny, wszystko dokładnie tłumaczy, odpowie na każde pytanie i wątpliwości. Moją ciąże poprowadził rewelacyjnie. Choć były po drodze problemy pan doktor zadbał o najmniejszy szczegół, żebym dotrwała szczęśliwie do porodu. W czasie pobytu w szpitalu interesował się mną, informował o wszystkim, otoczył opieką. Po cesarce też kilka razy na dzień zaglądał do mnie pytał o samopoczucie, sprawdzał wyniki. Polecam!

Lekarz miły bardzo dużą wagę przywiazuje do badań na kazdej wizycie prowadzac ciąże bada pacjetki ginekologicznie , sada dopochwową i usg po brzuszku. Jak również robi usg 4D mozna poglądać swoje maleństwo. Jedyne zastrzeżenie to takie ze niezbyt tłumaczy i sam mało mówi tylko kaze pytać.

Gorąco polecam dr Piotra Kokota. Parę dni temu robił mi laparoskopię ponieważ zaszłam w ciąże jajowodową.Na oddziale spędziłam tydzień i on codziennie był u mnie i informował o wszystkim widać było że obchodzę go jako jego pacjentka. Lekarza można poznać w 100% dopiero kiedy znajdujemy się w trudnej sytuacji a nie kiedy wszystko jest ok i ja z czystym sumieniem mogę napisać że jak na razie nie wybieram się do innego ginekologa bo lepszego już nie znajdę :)

Zdecydowanie polecam pana doktora.Dzieki przeprowadzonej przez niego inseminacji mamy córeczkę :)

Bardzo dobry, godny zaufania Lekarz. Nie zamieniłabym go na innego ! Ania

Bardzo dobry, godny zaufania Lekarz. Nie zamieniłabym go na innego !
Ania

Zdecydowanie nie polecam tego doktora jest nieprzyjemny i mało kompetentny!!

Zdecydowanie nie polecam tego doktora jest nieprzyjemny i mało kompetentny!!