Nieprofesjonalny, niekompetentny. Duzo mowi, tlumaczy, ale brak konkretow, stwarza pozory a nie potrafi odpowiedziec na pytanie, zmienia temat. Dlugo oglda dziecko na usg, niby dokladnie, ale niestety nic nie widzi, powtarza tylko no to jeszcze koniecznie musze dokladnie spr, a ma problem nawet ze znalezieniem tetna... nasawiony na kase-wszystkim wciska spirale z twierdzeniem, ze po kobicie widac, ze na tabletki sie nie nadaje a spirala to takie cudo...nie polecam!

JESTEM ZACHWYCONA PANEM KOTECKIM, PROWADZIL MOJA PIERWSZA CIAZE, DO TEGO BLIZNIACZA... POSWIECIL NAM BARDZO DUZO CZASU. ZMIERZYL I POKAZAL NAM KAZDA ROCZKE I NOZKE NIE WSPOMINAJAC O PALUSZKACH B DOBRY SPRZET NA KTORYM MOZECIE UJRZEC WASZA POCIECHE/ POCIECHY NA KAZDE PYTANIE MEZA ODPOWIEDZIAL, A BYLO ICH MNOSTWO:) DZIS JESTEM MAMA 6 TYG BLIZNIAKOW POZDRAWIAM

Bardzo miły, uprzejmy lekarz. Poświeca dużo czasu na wywiad z pacjentem, badanie. Leki które przepisuje sa w normalnych cenach. Bardzo polecam!!!!

Pan dr Kotecki prowadził moją pierwszą ciąże i teraz planujemy z mężem drugiego dzidziusia i również wybiorę dr Koteckiego;)Miły kompetentny i zawsze odpowiada na wszystkie moje pytania;) Polecam

Pan dr prowadzi moją ciąze, narazie jestem w 5 miesiącu i jestem bardzo zadowolona, poświęca mi dużo czasu podczas wizyty, skupia się na konkretach, ogląda szczegółowo dzidzisiu no i ciągle powtarza iz mozna dzwonić do niego o każdej porze w razie jakiś dolegliwości!Zobaczymy co bedzie daolej

nie lubie tego lekarza nie zajał się mną jak lekarz kompetentny!!

nie lubie tego lekarza nie zajał się mną jak lekarz kompetentny!!

najleppszy lekarz u jakiego się leczyłam.Fachowiec jakich mało.Kompetentny.Umie wytłumaczyć. Nie zleca niepotrzebnych badań, bardzo dokładnie bada- usg dziecka- i omawia.

Najlepszy ginekolog z jakim się zetknęłam. Fachowość na 100%. Może nie umie stworzyć takiej otoczki wokół siebie (show) ale kompetencje na najwyższym poziomie! - sprawdzone. Polecam

Jestem bardzo zadowolona z fachowej opieki jaka otrzymałam to bardzo dokładny lekarz polecam

Pan doktor odmówił mi wydania skierowania na cytologię i usg piersi,tłumaczą,że skoro nic mi nie dolega to nie ma potrzeby!Niepotrzebnie zmarnowałam czas,nie polecam