lekarz Piotr Mendel

Na pierwszej wizycie opisanie leczenia, nastepne 2 lub 3 wizyty po 1,5h. Leczenie kanalowe to nie jest przyjemny zabieg ale nie boli. Na 4tej ostatniej wizycie zalozenie korony. Piekny koncowy efekt wszystko w 10 dni. Bardzo dobry specjalista, personel grzeczny i uprzejmy. Polecam

pierwszy lekarz, który nie zdobył mojego zaufania; powikłania po zabiegach wykraczających poza higienizację jamy ustnej wynikające, myślę, z braku wystarczających kompetencji; uszczypliwość, drwiące spojrzenia i uśmiechy wymieniane z asystentką nad głową pacjenta leżącego na fotelu są nie do przyjęcia; w przypadku trwających powikłań wymagających niezwłocznej konsultacji lekarz, mimo próśb o kontakt, jest nieuchwytny. Absolutnie nie do polecenia.

Witam, Po mimo wcześniejszych konsultacji koszt usługi znacznie przekroczył moje możliwości finansowe, a o cenię musiałam się dopytać gdyż lekarz nie uznał za stosowne poinformowanie mnie. Lekarz wykonuje inne czynności niż te co zostały wcześniej na konsultacji uzgodnione. Czas oczekiwania bardzo długi, opóźnienia sięgające nawet do godziny. Nie polecam Pana doktora chyba ze ktoś ma za dużo pieniędzy.

Witam,
Po mimo wcześniejszych konsultacji koszt usługi znacznie przekroczył moje możliwości finansowe, a o cenię musiałam się dopytać gdyż lekarz nie uznał za stosowne poinformowanie mnie. Lekarz wykonuje inne czynności niż te co zostały wcześniej na konsultacji uzgodnione. Czas oczekiwania bardzo długi, opóźnienia sięgające nawet do godziny. Nie polecam Pana doktora chyba ze ktoś ma za dużo pieniędzy.

Fatalna obsługa klienta!!! Na umówioną konsultację, która trwała 10 minut, czekałam 50 minut! Recepcjonistka zapytana, po 30 min. oczekiwania, kiedy rozpocznie się wizyta potrafiła powiedzieć jedynie "niestety poprzedni zabieg się przedłużył". Pierwszy raz również spotkałam się z sytuacją w której za 10 minutową konsultację musiałam zapłacić 100 PLN. To bulwersuje zwłaszcza gdy dentysta nie uznaje nawet za stosowne uzupełnienia rozwierconego opatrunku.

Leczyłem u niego kilka zębów. Jestem pod mega wrażeniem. Nigdy dotąd nikt nie pombował mi zębów pod mikroskopem i z gumą na zębach. Podobno to bardzo ważne dla szczelności plomby. Czytając inne opinie, mam wrażenie że te negatywne pisze ktoś kto mojego doktora nie lubi ;-). Nigdy mi się nie zdażyły opisywane problemy.

Nigdy wcześniej nie widziałem takiego gabinetu. Na pierwszej wizycie dentysta opisał mi dokładnie i obrazowo na czym polega leczenia. Na kolejnej otoczyła mnie kosmiczna technologia i sprawne ręce i po chwili było po leczeniu z którym wcześniej parę osób sobie nie poradziło. No i okazuje się że leczenie kanałowe wcale nie musi boleć ;-)

No i okazuje się że leczenie kanałowe wcale nie musi boleć ;-)

Czytam wpisane tu opinie i trochę się dziwię. Dr Mendel leczył mi ząb kanałowo. Nie kosztowało to mało ale był pierwszą osobą, która zrobiła to w taki sposób. Żałuję że wcześniej nie trafiłam do tego gabinetu. Gabinet wyposażony chyba we wszystko co można sobie wyobrazić, Widać że lekarz wie co robi. Wszystko mi dokładnie wyjaśnił. Mój ząb wymagał więcej niż jednego spotkania a i tak za kolejne nie dopłacałam. A że trzeba chwilkę zaczekać.... Przecież skoro mi zależy to nie będę robić scen z powodu jakiegoś kwadransa. Bez przesady.

Pełen profesjonalizm! Bardzo uprzejmy lekarz widać ,że z pasją wykonuje swoją pracę bo dokładnie wyjaśnił problem, przebieg leczenia i koszty jakie poniosę . za leczenie mikroskopowe zęba ( wcześniej dwukrotnie leczonego kanałowo u innych stomatologów)a także założenie włókna szklanego w celu umocnienia zęba zapłaciłam ok 500. pierwsza wizyta - konsultacja nie kosztowała mnie nic. Polecam

Witam, nie omieszkam zamieścić swojego komentarza na temat kilku wizyt u doktora. Bardzo drogi, ale byłam na to przygotowana, gdyż jak widać z opinii jest bardzo dobry, lecz doradza i skłania pacjentów do robienia rzeczy które są bardzo kosztowne i niepotrzebne. Umówieni byliśmy na kończenie zaczętego już zęba do leczenia kanałowego, a tu nagle pach i przeskakuje na innego zęba. Mało tego leczenie kanałowe pod mikroskopem, co wydawać się mogło że będzie dokładnie zrobione, a tu zonk - skonsultowałam z innym stomatologiem robiąc rendgen i wyszło, że kanały zostały nie uzupełnione do końca, mało tego przy wierzchołku zrobił się stan zapalny!!! A Pan doktor chciał kończyć leczenie tego zęba przez uzupełnienie włóknem szklanym! Naprawdę nie polecam tego dentysty! Dodatkowo jak już większość wspomniała trzeba długo czekać, pomimo iż jest się umówionym na daną godzinę i to nie 15 minut a czasem 45 minut. Rozumiem, że czasem może coś się opóźnić, ale wypadałoby wyjść do pacjenta i mu to powiedzieć, a nie udawać, że się nic nie stało. Zdecydowanie nie polecam tego dentysty!!!

Super lekarz! Poradził sobie z zębem, który inny stomatolog chciał zatruć. Bolało przy nagryzaniu - jak się okazało, ze względu na nieszczelność pląby... Uszczelnił mi te pląbę pod mikroskopem. Bardzo polecam!