dr n. med. Piotr Muszyński

Laryngolog dziecięcy, Otolaryngolog

3,3
3,1
2,9

Kilka razy doraźnie trafiałam do Pana doktora. Doskonale i skutecznie Leczył mojego męża i tatę. Cechuje go nie tylko doświadczenie i wiedza, ale intuicja godna pozazdroszczenia. U mojego taty wychwycił nietypowy stan po przedawkowaniu leku na reumatyzm. Gdyby nie On, to strach pomyśleć... Ogromny szacun !

Pan doktor nie zdołał zdiagnozować u mnie choroby, którą zdiagnozował inny lekarz- jak się okazało całkiem poważnej choroby. Przepisywał tylko jakieś tabletki, kropelki, i kolejne nietanie wizyty. W efekcie straciłam pół roku życia na stres, nerwy i wizyty u Pana doktora. Nie polecam.

Pomimo wizyt w poradni laryngologicznej w Klinice Pan doktor podszedł do syna bardzo profesjonalnie i zdiagnozował syna po pierwszej wizycie.Zabieg wykonywał osobiście Pan doktor po którym od razu powiedział jak zabieg się udał, po samym zabiegu również do syna zaglądał i pytał o stan zdrowia. Pan doktor jest lekarzem godnym polecenia:) i oby było więcej takich lekarzy w naszej służbie zdrowia:)

Bardzo dobry lekarz ktory jak najbardziej spelnil moje oczekiwania, tym bardziej ze sprawa nie byla prosta.POLECA!!!!

Pan doktor niby umawia pacjentów na konkretną godzinę, po czym trzeba u niego odczekać na korytarzu około 1,5 g. Nie jestem zadowolona ,przyszłam z synem gdyż ma przytkane ucho ,ale pan doktor stwierdził że nie da rady tego usunąć i przepisał kropelki .oczywiście wizyta skasowana 80 zł

Znam tego lekarza od 13 roku życia (obecnie mam 30 lat). niestety musiałam byc poddawana zabiegom chirurgicznym, pomimo iż lekarz nie miał takiego obowiązku podał swój numer tel prywatnego i poprosił o bierzące informacje na temat mojego stanu zdrowia(leczylam sie wtedy w Klinice Otolaryngologii. w chwili obecnej po męczącej mnie w zeszłym roku uporczywej chrypie( mimo ignorancji innych lekarzy bagatelizujących ten problem) zapisał jajo jedyny odpowiednie lekarstwo zaznaczając, że gdyby nie pomogło mogę liczyć na wyznaczenie terminu do lekarza foniatry.

Polecam, leczyłam starszego syna -zapalenie ucha (powracające),które w ośrodku zdrowia leczono za pomocą środków przeciwbólowych,tutaj po dwóch wizytach wyleczone. Młodszy syn z trzecim migdałem (który powodował problemy ze słuchem)leczony był przez Pana doktora również z Krzeszowic na zatoki przez 6 tygodni, tutaj zdiagnozowany poprawnie na pierwszej wizycie i w szybkim terminie wyleczony.Polecam.

Pan doktor powinien chyba zastanowić się nad swoim postępowaniem zawodowym i przestać tak ślepo ufać swojemu "doświadczeniu" i rozpoznawanemu nazwisku, gdyż obecnie zamiast zlecać odpowiednie badania, analizy i dopiero diagnozować, leczy "na oko", co skutkuje poważnymi konsekwencjami. Jeśli ktoś ma poważny problem, to odradzam wizytę u tego pana, gdyż sprowadza on wszystko do "aft, alergii itp." podczas gdy u pacjenta rozwija się w najlepsze stan przednowotworowy...

Pełen profesjonalizm,lekarz kompetentny ,obecnie korzystam dorażnie z jego pomocy i zawsze skutecznie zostaję wyleczona,przy wcześniejszych problemach i nawracających zapaleniach przez długi okres czasu Pan dr.Muszyński wyleczył mnie skutecznie ,mogę go polecić lekarz godny zaufania ,miły sympatyczny zawsze z trafnymi diagnozami.

Do Doktora Muszyńskiego jeździłam z moja córką z powodu przerośniętych migdałów. Córka jest rok po zabiegu i wszystko przebiegło dobrze. Teraz leczy mojego męża i będzie mu przeprowadzał operacje zatok. Nigdy nie odnieśliśmy wrażenia ze Doktor jest nieuprzejmy, wizyty przebiegały naprawdę fachowo, bez pośpiechu. Jest naprawdę uczynny dla pacjenta a diagnoza i efekty leczenia są widoczne.