Pan Doktor bardzo nam pomógł. Dominik mój syn zachorował przed pierwszym rokiem życia, lekarze nie dawali mu żadnych szans na normalne funkcjonowanie mówili "będzie roślinką" wymyślali coraz gorsze choroby, a z wyników nic nie wychodziło. Ratowaliśmy syna jak tylko mogliśmy rehabilitacje itd. dużo pomogły ale on bardzo cierpiał uderzał głową o ścianę płakał dopiero pan Doktor pomógł nam zrozumieć co nasz kochany pięciolatek przechodzi. Byłam w szoku jak pan doktor patrząc mu w oczy mówił o jego chorobie o tym co przechodzimy na co dzień tak jak by nas znał, nie spodziewałam się takiej opinii, po wyjściu płakałam jak małe dziecko. Powtarzałam tylko Dominik walczymy dalej, teraz mamy wsparcie, ktoś w końcu nam pomoże. Leczymy się u pana Doktora i nie za pieniądze. On jak nas widzi wybiega na korytarz z uśmiechem na twarzy i wita się z nami. Zawsze podtrzymuje nas na duchu, a my walczymy dalej teraz już nie sami. Mój syn chodzi do przedszkola bawi się z dziećmi już nie miewa tak częstych ataków migrenowych. Polecam Pana Doktora to dobry lekarz a przede wszystkim dobry człowiek

30 czerwca br wraz z siostrą miałyśmy wizytę u Pana Dr Piotra Nogala. Od około 10 lat cierpimy na bardzo silne, wręcz codzienne bóle głowy. Szukałyśmy pomocy wśród wielu lekarzy neurologów i żaden nie potrafił nam pomóc. Byłyśmy zbywane, żeby nie powiedzieć, że wmawiano nam, że wyolbrzymiamy problem bólu głowy. Pan Dr Piotr bardzo szybko i trafnie postawił diagnozę. To wspaniały i niesamowity lekarz. Czuje się, że Pan Dr naprawdę chce pomóc. Potrafi wysłuchać. Interesuje go cały problem. Jest wzorem dla innych lekarzy. Jest przesympatyczny, niezwykle uprzejmy, dowcipny, miły, dokładny, bardzo profesjonalny co niezwykle rzadko jest normą wśród lekarzy. Pierwszy raz widziałyśmy aby lekarz przed wizytą przywitał swojego pacjenta na korytarzu wychodząc do niego ze swojego gabinetu. Zalecenia Pana Dr są trafne. Nie traktuje on człowieka z góry tylko na równi ze sobą. Podczas wizyty wszystko nam dokładnie wytłumaczył. Dokładnie opowiedział o problemie wręcz pokazał na schematach jak dany proces zachodzi. Naszym zdaniem jest to najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałyśmy. Jeśli lekarz to tylko ten. Bardzo dziękujemy Panie Doktorze za pomoc!
Monika i Asia z Bielska-Białej

Pan Doktor jest niezwykle ciepłą i miłą osobą, oprócz tego, to jeden z najlepszych lekarzy! Ktoś, kto idzie z dzieckiem do lekarza i jest przez niego obrażany, nie wystawia opinii anonimowo, tylko zwyczajnie się podpisuje! Robiąc błąd ortograficzny uważa, że wybrnęła z tego inteligentnie! To jest zwyczajnie stek kłamstw 

Wspaniały lekarz, wyjątkowy człowiek, stawił czoła czemuś tak paskudnemu jak migrena. Mi dał nowe życie. Nie miałam irydotomii ale krople pomogły do tego stopnia, że jeszcze w to nie mogę uwierzyć i na razie odwlekam zabieg.

Witam, w moim przypadku leczenie Pana doktora nie przyniosło żadnego pozytywnego skutku. Zapewniał, że wyleczy mnie z potwornych migren. Wydałam dużo pieniędzy, jedna wizyta to koszt 300zł, było ich kilka plus koszty zabiegu (450zł) i dojazdów. Zmarnowane pieniądze, czas i duże rozczarowanie bo migreny nadal są potworne. Nie polecam.

Wspaniały lekarz - w pacjencie widzi człowieka z problemem i pacjent ufa mu, bo widzi, że dokor chce pomóc. Nie boi się pacjentów korzystających z internetu, nawet poleca sprawdzanie swojej diagnozy i sposobu leczenia w necie. Rozmawia z pacjentem i co najważniejsze : szuka do skutku a czasem odkrycie co "siedzi" w oku jest trudne -( np. ameba ). Polecam i dziękuje Panie doktorze za uratowanie oka.

Pan doktor jest zupełnie wyjątkowy - fachowy , niezwykle uprzejmy ,nie ogranicza się do swojej " okulistycznej działki, tylko patrzy na pacjenta całościowo . Miałam z nim kontakt w przychodni w Górze - takiego lekarza w życiu nie widziałam . Oby takich więcej .

Pan doktor jest zupełnie wyjątkowy - fachowy , niezwykle uprzejmy

Niesamowity Lekarz. Będąc u wielu innych w ciągu 2-ch lat nie wykryto u mnie żadnego schorzenia pomimo bólu i pieczenia oczu. Tutaj, na miejscu diagnoza, zabieg i po sprawie. Po za tym niesamowicie sympatyczny (prawie kumpel).

Niesamowity Lekarz.
Tutaj, na miejscu diagnoza, zabieg i po sprawie.
Po za tym niesamowicie sympatyczny (prawie kumpel).

Cierpie na częste i uporczywe migreny,doktor Nogal zapewniał w 100% że po zabiegu irydotomii oka migreny ustąpią całkowicie,zabieg się odbył,po nim kolejny lecz to nie pomogło,w moim przypadku metoda okazała się nieskuteczna,migreny nie ustapiły,osobiscie odradzam

Wciąż poszukujesz "Okulista "?

OKOAKCENT Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny dr.n.med.Marek Hanarz
Kalwaryjska 63

Medix
Plac Ludwika Hirszfelda 17, Wrocław
Wrocław

Agnieszka Nicpoń