Piotr Ogrodniczak

Polecam bardzo pana doktora- bardzo rzeczowy i uprzejmy -wizyta komfortowa i niestresujaca -bylam na kontrolnej poradzie i jestem bardzo zadowolona.Polecam

Zetknęłam się z panem doktorem tylko podczas porodu, ale bardzo dobrze wspominam jego opiekę. Bardzo miły, uprzejmy i wspierający.

jak najbardziej godny polecenia.prowadzil mi ciaze w poradni i bylam na kilku wizytach w gabinecie prywatnym.zawsze moglam zadzwonici sie dopytac doradzic.w sumie duzo czasu mi poswiecił.przy porodzie go nie było ale dzwonil i sie interesował.polecam

Świetny lekarz. Zawsze poświęcał mi odpowiednią ilość czasu, cierpliwie odpowiadał na pytania. Miły, uprzejmy, kompetentny, elastyczny jeśli chodzi o terminy. Polecam.

Lekarz, który, cytuję, " jesli uważa pani, że coś jest, to coś tam przepiszemy", nie powinien zajmować się leczeniem. Może dla pacjentek w ciąży jest miły i kompetentny, ale, no cóż, do ginekologa nie chodzi się tylko w czasie ciąży. A może zwyczajnie jestem za "stara" dla pana doktora. Zanim wyszłam z jego gabinetu, miałam powiedzieć, iż wizyta u ginekologa nie należy do moich przyjemności, ale tylko podziękowałam i wyszłam z receptą z przepisanym " czymś tam" i sporym niesmakiem.

Przemily lekarz do tego przystojny. Wspaniale dbal o mnie w ciazy. Reagowal na najmniejsze moje dolegliwosci. Duzo tlumaczyl na zadawane pytania (1ciaza) doskonale dopieral leki jesli takowe byly potrzebne. Doradzil szpital (nie mowil o swoim jako parkitce) jak go zobaczylam po porodzie czulam sie bezpieczna.. Lekar z powolania!!!

polecam, bardzo mily i uprzejmy, odpowiada na kazde pytania, prowadzil moja pierwsza ciaze i teraz z druga tez do niego ide.

Jak najbardziej godny polecenia. Poznałam go podczas pobytu w szpitalu. Rzetelnie odpowiadał na wszystkie pytania. Czy ktoś wie gdzie dr Piotr Ogrodniczak przyjmuje? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Jak najbardziej godny polecenia.wszystko mi wytlumaczyl i chyba jako jedyny odpowiadal rzeczowo na moje pytania.spoko.polecam ciezarnym i planujacyn ciaze

Pan doktor prowadził moją drugą ciąże. Jestem bardzo zadowolona z opieki. Zawsze poświęcał tyle czasu ile było potrzeba, uwagi miał zawsze trafne, gdy było trzeba w porę zainterweniował.