lekarz Piotr Pośpiech

2,4
2,5
2,4
2,5

przepisał tabletni antykoncepcyjne bez badania....bylam zdruzgotana, tym bardziej, ze widział mnie pierwszy raz w życiu...

Nie polecam, lekarz bardzo nieprzyjemny, arogancki. Zachowuje się jakby przyjmował pacjentów za karę. Jego komentarze zupełnie nie na miejscu, szkoda słów by cytować. Wizyta u tego pana to upokarzające doswiadczenie. Nigdy więcej.

bylam mile zaskoczona cierpliwością i kompetencją pana doktora violetta k.

bylam mile zaskoczona cierpliwością i kompetencją pana doktora violetta k.

Chodzę do niego państwowo, pierwszy lekarz z którego usług korzystam w ramach NFZ, wcześniej chodziłam tylko prywatnie do innych lekarzy i dwukrotnie poroniłam. Teraz jestem szczęśliwą mamą dwu i półmiesięcznego synka. Wedłóg mnie nie jest problemem być lekarzem prowadzącym ciąży bez komplikacji tak na prawdę ginekolog może wykazać się dopiero kiedy są problemy

A ja polecam, byłam bardzo zadowolona i nieskrępowana, nigdy wcześniej mi się nie zdarzyło, żeby lekarz tak szczegóło wyjaśnił mi co jest ze mną, jak się to leczy, jaka skuteczność itd.

Bardzo nieprzyjemny lekarz, który jak najszybciej chcial zakończyć wizytę! Zgłosiłam się z koszmarnymi bólami miesiączkowymi, które on skomentował słowami :" PROSZĘ WYLUZOWAĆ"...Nie chcial zrobić żadnych badań a jedynie zapisać leki, których w ogóle nie powinnam brać. NIE POLECAM, ODRADZAM!!

NIE POLECAM, ODRADZAM!!

Polecam tego lekarza, jestem bardzo zadowolona. Bardzo miły i wyluzowany, a jednocześnie profesjonalny. Zadnego mojego pytania nie pozostawił bez wyczerpującej odpowiedzi.

nie polecam tego lekarza. Przepisuje tabletki antykoncepcyjne, choć się tego nie chce i nawet nie bada pacjentki. Wizyta trwa około 2-3 min. ODRADZAM!!!!

nazwisko adekwatne do charakteru. wizyta trwała dwie minuty, pododbnie jak każda inna przede mną. wypisanie tabletek antykoncepcyjnych od ręki, bez badania.

Dzięki niemu wyzbyłam się lęków związanych z ponownym zajściem w ciążę (po jednym nieudanym). Od pół roku jestem szczęśliwą mamą.