lekarz Piotr Ścisło

Psychiatra

To człowiek który kłamie. Powiela kłamstwa reszty pseudo lekarzy bo taka mają specjalizacje. Komentarze sam sobie pisze kogoś naśladując. Bardzo szkodliwy. Zmieniam lekarza ten jest chory.

Świetny, empatyczny specjalista. Rzeczowy i konkretny. Szybko i prawidłowo zostal.zdiagnozowany .Bardzo mi pomógł. Dziękuję bardzo

Czy Dr. ścisło właściwie diagnozuje ? Badania badaniami czy jest to samo co w przypadku niektórych a może wielu innych lekarzy ?

To moje czwarte podejście do lekarza psychiatry i ciągle diagnoza oparta na domysłach - dopiero dr Ścisło zaproponował konkretne badania. Jest przyjazny, otwarty, sympatyczny, skupia się na pacjencie, nie tylko na jednostce chorobowej. Mówi normalnym głosem. W razie potrzeby nie odmawia wizyty poza ustalonym terminem. Moim zdaniem zaprzecza na plus obiegowemu wizerunkowi psychiatry i to budzi moje zaufanie i nadzieję, że wreszcie trafiłam na "swojego" lekarza.

WSPANIALY LEKARZ ,POLECAM BARDZO MILY A NADODATEK FACHOWIEC JAKICH MALO DZIEKUJE BOGU ZE GO ZNAM ZADKO KTO TAK WYSLUCHA NIE SPIESZAC SIE JAK INNI LEKARZE NAPRAWDE SUPER