lek. dent. Piotr Smołka

Ortodonta, Stomatolog

Jestem zadowolona z efektów leczenia. Wszystko przebiega dotychczas sprawnie, zgodnie z początkowymi zaleceniami. Gdy mam pytania - zadaję je, a nie oczerniam fachowca na anonimowym forum.

Doktor może i jest kompetentny, ale pacjentami zajmuje się jego podopieczna, która takich kompetencji zdecydowanie nie posiada. Leczenie trwa już jakiś czas, niestety wizyty zamiast poprawy przynoszą raczej szkody

Dr bardzo dobry ale co z tego jeśli za każdym razem zajmuje się mną inna Pani stomatolog, a nie dr. Myślałam, że płacąc za wizytę 130 zł zajmie się mną specjalista,a nie lekarz stomatolog-nie polecam.

w zasadzie byłam dopiero na 2 wizytach w gabinecie na pomorskiej i po drugiej mam już aparat :), doktor bardzo sympatyczny, długo oglądał moje krzywe zęby, czułam się obsłużona bardzo fachowo i precyzyjnie.

Bardzo dobry lekarz jak ktoś się ze mną nie zgadza to go stara nie kocha

Bardzo dobry lekarz jak ktoś się ze mną nie zgadza to go stara nie kocha

Bardzo dobry specjalista. Wyleczył moją zaawansowaną wadę zgryzu. Ponadto jego poczucie humoru umila czas spędzony na fotelu. Gorąco polecam!!!

Bardzo dobry specjalista. Wyleczył moją zaawansowaną wadę zgryzu.
Ponadto jego poczucie humoru umila czas spędzony na fotelu. Gorąco polecam!!!