Jestem specjalistą w zakresie Położnictwa i Chorób Kobiecych oraz Ginekologii Onkologicznej.

Pracuję jako Starszy Asystent Kliniki Ginekologii, Położnictwa ...

Pracuję jako Starszy Asystent Kliniki Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Bytomiu, ul. Batorego 15; ŚUM w Katowicach na stanowisku Lekarza Kierującego Oddziałem Ginekologii Zachowawczej.
Wśród sprawowanych funkcji pełnię także obowiązki Kierownika nad Zintegrowanym Blokiem Operacyjnym w Śląskim Centrum Perinatologii i Chirurgii Płodu w Bytomiu.

Moja działalność zawodowa:

• diagnostyka i leczenie chorób narządów płciowych
• leczenie obniżenia i wypadania narządów płciowych oraz leczenie nietrzymania moczu
• prowadzenie ciąży fizjologicznej jak i powikłanej m.in. nadciśnieniem tętniczym, cukrzycą, chorobami układu moczowego, niewydolnością cieśniowo-szyjkową, poronieniem zagrażającym, hypotrofią płodu, porodem przedwczesnym zagrażającym
• badania cytologiczne
• krioterapia i laseroterapia zmian szyjki macicy
• USG położniczo-ginekologiczne
• badania dopplerowskie
• diagnostyka w kierunku chorób nowotworowych żeńskich narządów płciowych
• konsultacje w zakresie ginekologii onkologicznej
• nadzór nad pacjentkami leczonymi z powodu chorób nowotworowych narządów płciowych
• kwalifikacje do zabiegów operacyjnych wszystkimi metodami operacyjnymi (histeroskopia, laparoskopia, laparotomia, chirurgia przezpochwowa)

Bardzo miły i kompetentny lekarz z poczuciem humoru, który NIE zerka na zegarek i poświęca tyle czasu ile jest potrzebne. Bardzo fajnie tłumaczy !! polecam

Bardzo polecam. To świetny lekarz, trafiłam do niego po wielu tygodniach szukania odpowiedniego położnika do prowadzenia mojej ciąży i jestem bardzo zadowolona. Po wcześniejszych spotkaniach z innymi ginekologami na terenie Tarn. Góry traciłam po prostu wiarę na to, że w tym mieście znajdę kogoś uprzejmego, który nie traktuje kobiet "z wyższością". Lekarz delikatny, sympatyczny, wszystko wyjaśni i poświęci dużo czasu. Każdą wizytę kończy słowami: "Czy ma pani jakieś pytania?", więc można pytać o wszystko.

Jak najbardziej polecam :) Uprzejmy, życzliwy, zawsze chętny do odpowiedzi na każde pytanie. Nawet jeśli coś się dzieje odbiera telefon i służy radą. Super lekarz !

Wiele zawdzięczamy Panu Doktorowi. Ciąża była na tyle trudna, że leżałam na patologii w Bytomiu. Dzięki profesjonalizmowi Pana Doktora moja córka biega obok mnie, a ja jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Wspaniały człowiek, bardzo dobry lekarz, w dodatku osoba respektująca swoich pacjentów.

Lekarz,który słucha co pacjent mówi.poświęca tyle czasu ile potrzebuje pacjent i bardzo uprzejmy.Polecam.

Bardzo uprzejmy i cierpliwy lwkarz,) jeszcze nie spotkalam takiego. Prowadzil moja trzecia ciaze,)nie zaluje,)super opieka i poczucie humoru,)

Mogę z czystym sumieniem polecić. Bardzo uprzejmy lekarz, poświęcający pacjentkom masę czasu. Wszystko wytłumaczy, co tyko budzi jakieś wątpliwości. To mój pierwszy ginekolog mężczyzna i jestem na prawdę zaskoczona różnicą w podejściu do pacjenta. Sądzę że znalazłam swojego lekarza.

Polecam, jak najbardziej polecam. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, wyczerpująco udziela odpowiedzi na wszystkie pytania, jest bardzo uprzejmy, a przede wszystkim zobaczył coś czego inni lekarze nie widzieli. Naprawdę godny polecenia.

Lekarz godny polecenia. Obecnie prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona z jego opieki. Przy problemach lub pytaniach udziela wyczerpujących informacji jak również jest bardzo uprzejmym człowiekiem :)

Takiego lekarza to ze świecą szukać. Wspaniały bardzo bardzo mądry lekarz z powołania w dodatku uprzejmy, odpowie na każde pytanie, doradzi i pomoże. Mało jest już takich prawdziwych lekarzy. Z całego serca polecam.