Piotr Ziemniak

Jestem po leczeniu przetoki okołoodbytniczej (rozgałęziona, podkowiasta, przechodząca przez mięsień zwieracz) trwającej 5 miesięcy. cotygodniowe wizyty w przychodni med-gastr. Żadnych komplikacji pooperacyjnych.

Niestety nie polecam. Przeżyłam taką traumę, że do końca życia nie zapomnę Pana, doktorze i tego na co musiałam patrzeć! Pacjentka oczywiście zmarła. Zero empatii.

tylko jedno słowo określa tego "lekarza" morderca. dziękuję

tylko jedno słowo określa tego "lekarza" morderca. dziękuję

Jest to lekarz z powołania, osoba z którą zamieniłem dwa zdania i wiedziałem, że chcę być operowany przez Niego. Jestem już po zabiegu i czuje się wspaiale (jedyny minus to dieta). Polecam Pana Piotra Ziemniaka wszystkim, którzy potrzebują pomocy w z tej dziedziny i specjalizacji lekarskiej. Jest w 100%-tach super.

Lekarz bardzo sympatyczny, miły, kompetentny, wszystkim polecam

Lekarz bardzo sympatyczny, miły, kompetentny, wszystkim polecam

Bardzo miły lekarz, podczas wizyty nie czułam się skrępowana, dokładnie wyjaśnia co robi i po co, przyczyny powstawania choroby oraz sposób leczenia. Nie spotkałam wcześniej tak uprzejmego lekarza.

kompetentny i bardzo uprzejmy.szybko rozpoznał zagrozenia życia i podjął stosowne kroki.

polecam każdemu tego lekarza, konkretny,uczciwy,uprzejmy w stosunku do pacjenta a to się tak liczy w czasie choroby

Bardzo uprzejmy lekarz, polecam Doktora. Jego profesjonalizm godny uznania i niech będzie więcej takich lekarzy.

Bardzo uprzejmy lekarz, polecam Doktora.
Jego profesjonalizm godny uznania i niech będzie więcej takich lekarzy.

uczciwość na pierwszym miejscu konkretny, rzeczowy, jednym słowem fachowiec

uczciwość na pierwszym miejscu
konkretny, rzeczowy, jednym słowem fachowiec