Bodywell - Masaż biurowy w firmach

Nasi lekarze

Kompleksowość leczenia

Praca przy komputerze nie jest może kopaniem rowów, ale uwierzcie mi, po kilku godzinach moje plecy i szyja zaczynają mieć swoje zdanie na temat mojego stylu życia 😄 Masaż trwał krótko, ale efekty były odczuwalne jeszcze długo po jego zakończeniu. Mam nadzieję, że to nie ostatni raz, kiedy firma zdecyduje się na takie mimo wszystko niewielkie, ale jakże znaczące, benefity 🤞😊

Kompleksowość leczenia

Fantastyczne doświadczenie! Masaż pomógł mi rozładować napięcie i poczuć się bardziej skoncentrowanym w mojej pracy. Krótki, ale intensywny - idealny dla zabieganych. Plus za brak konieczności zmiany ubrania to duża wygoda.

Kompleksowość leczenia

Nie ma lepszego sposobu na relaks w czasie ciężkiego dnia w biurze. Pani masażystka to prawdziwy anioł. Dziękuję za cudowny masaż!

Kompleksowość leczenia

Pierwszy raz korzystałem z masażu biurowego i byłem pozytywnie zaskoczony efektami. Pani Anita potrafiła idealnie dopasować siłę i technikę masażu. Zdecydowanie polecam!

Kompleksowość leczenia

Ostatnio wprowadzili u nas coś takiego jak masaże biurowe. Szczerze mówiąc, na początku byłam sceptycznie nastawiona. Myślałam, że to kolejny "wynalazek" od HR-u, ale muszę przyznać, że totalnie się myliłam! Po całym dniu klepania w klawiaturę i przeglądania maili, taki masaż to prawdziwa ulga dla mojego karku i pleców. Te kilka minut relaksu w ciągu dnia robi różnicę. I co najlepsze, nie musiałam się przebierać ani nic - wszystko odbywa się na miejscu, szybko i bezproblemowo. Dziewczyny z mojego zespołu też są zachwycone. Takie małe coś, a poprawia humor na resztę dnia.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii