CANDEO Clinic Stomatologia Poznań

Kompleksowość leczenia

Wyleczyłam tutaj zęby, które już były atakowane przez próchnicę. Trochę się zaniedbałam a wszystko przez to, że niespecjalnie lubię jak mi ktoś patrzy w usta. Niemniej tutaj leczenie jest przeprowadzane przyjemniej niż w poprzednich miejscach no i doprowadzili mnie do porządku :)

Kompleksowość leczenia

Mieszkam niedaleko Bednarskiej, więc wybór kliniki był po części podyktowany wygodą, a po części opiniami o dentystach tu zatrudnianych. W tej chwili nawet gdybym przeprowadził się na drugi koniec miasta, to pewnie i tak przyjeżdżał bym tutaj. Bardzo dbają o swoich pacjentów a efekty pracy widać i czuć :).

Kompleksowość leczenia

Miejsce godne polecenia i cieszące się dobrą opinią wśród poznaniaków. Pracują tutaj godni zaufania specjaliści, wyposażenie jest bardzo nowoczesne a ceny przystosowane do kieszeni normalnych ludzi, za co jestem im bardzo wdzięczna. Pozdrawiam serdecznie!

Kompleksowość leczenia

Wszystko w jak najlepszym porządku. Miałam dziurkę w zębie i chciałam to załatwić zanim się z niej zrobi wielki kanion. Pani dr wyczyściła i wypełniła - wszystko równo i wygodnie, wizyta miła i niedroga tak więc polecam!

Kompleksowość leczenia

W Candeo jestem stałym pacjentem już od dawna i zawsze wychodziłem stąd uśmiechnięty. Szczególnie gdy doprowadziłem już swoje zęby do całkowitego porządku - teraz chodzę uśmiechnięty na co dzień ;). Polecam, profesjonalne miejsce z bardzo dobrze przygotowanymi pracownikami

Kompleksowość leczenia

Witam serdecznie. Korzystałem z Państwa usług już kilka razy, w tym raz w przypadku wstawiania implantu. Jestem zadowolony z efektów i miłej obsługi i uważam, że mogę z czystym sumieniem polecać Was moim znajomym. Pozdrawiam, KarolB

Kompleksowość leczenia

Miałem okazje być na wizycie u dwóch lekarzy w tej klinice. Obu cechowała wysoka kultura i profesjonalizm. Podoba mi się to miejsce ze względu na zakres świadczonych usług, wyposażenie oraz przystępne ceny. Do tego dochodzi jeszcze ilość lekarzy i fakt, że można przyjść bez rejestracji i zostać przyjętym. Polecam!

Kompleksowość leczenia

Byłem dziś drugi raz. Miałem do dokończenia zabieg na złamanym zębie. Całkiem dobra robota, nie widać zasadniczo gdzie leżał problem i ząb wygląda jak nowy. Za całość zapłaciłem mniej niż u mojego poprzedniego lekarza no i sam przebieg jakby lepszy. Myślę, że się tu przeniosę.

Kompleksowość leczenia

Bardzo przyzwoity zakres usług, mili ludzie w tym bardzo profesjonalnie lekarze. Najbardziej w tej klinice ujęło mnie podejście do pacjenta, sympatyczne i bardzo profesjonalne. Minimum formalności, maximum efektu, bez pośpiechu a jednak w optymalnym czasie. Do tego dość długi przedział godzin otwarcia. To wszystko składa się na moją nową ulubioną klinikę, polecam.

Kompleksowość leczenia

Robiłam implanty w candeo. Jestem zadowolona zarówno z cen, jakości jak i kultury współpracy z pacjentem. Miejsce, które z pewnością warto rozważyć pod kątem takich zabiegów.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii