Centrum Medyczne INMEDICOCentrum Medyczne INMEDICO - zdjęcie profilowe

Centrum Medyczne INMEDICO

Liczba opinii: 0
Nikt nie ocenił jeszcze tej placówki.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi opinię!
 
Dodaj opinię

O nas

Jesteśmy nowoczesnym centrum medycznym, które tworzą pasjonaci medycyny, lekarze kilkunastu specjalizacji, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem wspierają pacjentów w procesie ...

Jesteśmy nowoczesnym centrum medycznym, które tworzą pasjonaci medycyny, lekarze kilkunastu specjalizacji, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem wspierają pacjentów w procesie leczenia.

Kompleksowość opieki i indywidualne podejście do pacjenta to priorytety naszej codziennej działalności. Zaangażowanie zespołu INMEDICO daje gwarancję najwyższych standardów opieki nad pacjentem, trafności diagnozy i skuteczności przeprowadzanych zabiegów.

Zapewniamy dostęp do specjalistycznych konsultacji lekarzy kilkunastu specjalizacji, zaawansowanej diagnostyki oraz szerokiego zakresu wyspecjalizowanych zabiegów. Wykonujemy zabiegi zarówno w trybie ambulatoryjnym, jak i w trybie jednego dnia. Umożliwia to profesjonalna sala operacyjna, spełniająca najwyższe standardy jakości gwarantujące bezpieczeństwo pacjenta.

W ramach działalności chirurgii zabiegów krótkoterminowych INMEDICO wykonywane są zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, chirurgii naczyniowej, urologii, chirurgii ogólnej, ginekologii. Do dyspozycji pacjentów oddane zostały kameralne pokoje, w których pod opieką profesjonalnego personelu pacjenci wracają do pełni sił.

W ramach Centrum Medycznego INMEDICO funkcjonuje jedyne w Tychach i jedno z nielicznych na terenie Śląska Centrum Leczenia Ran Przewlekłych. W tym miejscu pacjent dotknięty problemem rany przewlekłej znajdzie kompleksową, wielospecjalistyczną pomoc. Dzięki zaangażowaniu i współpracy lekarzy wielu specjalności (chirurg naczyniowy, angiolog, kardiolog, internista, diabetolog, podolog, dietetyk) podejmujemy się najtrudniejszych przypadków uzyskując bardzo dobre efekty leczenia.

W Centrum Medycznym INMEDICO działa również Centrum Rehabilitacji oraz Centrum Stomatologii.

Wiemy, że tylko ciągły rozwój pozwala oferować najwyższą jakość. Z myślą o tym uruchomione zostało Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne INMEDICO, w którym odbywają się szkolenia, warsztaty, wykłady, cykliczne spotkania zarówno dla lekarzy, jak i pacjentów.

Centrum Medyczne INMEDICO położone jest w Tychach przy głównej drodze. Dla komfortu pacjentów przygotowane zostały liczne miejsca postojowe.

WięcejMniej

Nasi lekarze

Poradnia Alergologiczna

Alergolog   (+3 więcej)

Poradnia Anestezjologiczna

Poradnia Chirurgii Naczyniowej

Chirurg naczyniowy   (+4 więcej)

Poradnia Chirurgii Ogólnej

Chirurg naczyniowy   (+4 więcej)
Chirurg ogólny   (+3 więcej)
Chirurg ogólny

Poradnia Chorób Sutka

Chirurg ogólny

Poradnia Dietetyczna

Poradnia Dermatologiczna

Poradnia Ginekologiczna

Ginekolog położnik
Ginekolog położnik

Poradnia Kardiologiczna

Internista   (+3 więcej)
Internista   (+3 więcej)

Poradnia Leczenia Ran

Chirurg naczyniowy   (+4 więcej)
Angiolog   (+5 więcej)

Poradnia Ortopedyczna

Poradnia Otolaryngologiczna

Poradnia Proktologiczna

Chirurg ogólny   (+3 więcej)
Chirurg ogólny
Chirurg ogólny

Pozostali lekarze

Chirurg plastyczny
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

  • Uprzejmość personelu
  • Sprawność obsługi pacjenta
  • Opieka medyczna
  • Dostępność informacji
  • Wyposażenie pomieszczeń
  • Kompleksowość leczenia
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat