Centrum Zdrowia i PsychoterapiiCentrum Zdrowia i Psychoterapii - zdjęcie profilowe

Centrum Zdrowia i Psychoterapii

O nas

Centrum Zdrowia i Psychoterapii - działamy na rynku opieki zdrowotnej od 1998 roku, aktualnie prowadzimy dwie poradnie w Warszawie. Zatrudniamy ponad pięćdziesięciu wysoko kwalifikowanych specjalistów. Według nas zdrowie psychiczne i satysfakcjonujące funkcjonowanie jest fundamentalnym dobrem osobistym każdego człowieka. Dbamy o nie zgodnie z aktualną wiedzą medyczną i psychologiczną. Spieszymy z pełną zaangażowania pomocą, by ulżyć w cierpieniu, dodać otuchy i skutecznie poprawiać jakość życia.

Nasi lekarze

Psychiatra   (+3 więcej)
Psycholog   (+3 więcej)
Psycholog dziecięcy   (+4 więcej)
Terapeuta   (+4 więcej)
Psycholog   (+3 więcej)
Psycholog kliniczny   (+3 więcej)
Psychoterapeuta

Kompleksowość leczenia

Najlepsza placówka tego typu w Warszawie!! Świetni specjaliści, profesjonalna obsługa i dyskrecja! Polecam- Agnieszka

Kompleksowość leczenia

dobra obsługa, świetni lekarze i psycholodzy, życzliwe i troskliwe podejście . Korzystam z ich pomocy od 3 lat, właściwie nie mam zastrzeżeń. Ceny również dobre. plusem są dwie lokalizacje. Polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii