SPOKÓJ W GŁOWIE - Warszawa Białołęka

Nasi lekarze

Terapeuta   (+5 więcej)

Kompleksowość leczenia

Korzystaliśmy z usług Poradni. Jesteśmy bardzo zadowoleni, wracamy za każdym razem gdy potrzebujemy wsparcia:) Polecamy.

Kompleksowość leczenia

Jesteśmy ogromnie zadowoleni z doświadczenia, jakie mieliśmy podczas naszych sesji terapeutycznych. Zarówno atmosfera, jak i podejście specjalisty, sprawiły, że czuliśmy się komfortowo i otwarcie rozmawialiśmy o naszych problemach. Terapeuta okazał się być nie tylko wyjątkowo kompetentny, ale także empatyczny i zaangażowany w nasze relacje. Dzięki jego wsparciu i wskazówkom, nasza komunikacja stała się bardziej otwarta i szczerzej rozmawiamy o naszych potrzebach i oczekiwaniach względem siebie nawzajem. To doświadczenie przyczyniło się do wzmacniania naszego związku i budowania więzi, której wcześniej brakowało. Gorąco polecam terapię par w "Spokoju w Głowie" każdemu, kto pragnie poprawić jakość swojego związku i odkryć nowe sposoby budowania bliskości z partnerem.

Kompleksowość leczenia

Jestem mamą, a moje doświadczenia z terapią dla mojego dziecka w "Spokój w Głowie" są naprawdę niesamowite. Cieszę się, że podjęliśmy decyzję o korzystaniu z ich usług, ponieważ widzę ogromną poprawę w samopoczuciu i rozwoju mojego dziecka. Personel jest wyjątkowo życzliwy i kompetentny, a atmosfera panująca w miejscu jest naprawdę przyjazna. Specjaliści, z którymi mieliśmy przyjemność pracować, okazali się być nie tylko fachowcami w swojej dziedzinie, ale również niesamowicie empatycznymi i cierpliwymi ludźmi, co jest kluczowe, szczególnie w pracy z dziećmi. Widzę, że moje dziecko naprawdę się rozwija i przezwycięża trudności dzięki ich wsparciu. Z całego serca polecam "Spokój w Głowie" każdemu rodzicowi poszukującemu pomocy dla swojego dziecka. To miejsce naprawdę czyni cuda!

Kompleksowość leczenia

Uprzejmość na 6! Sprawność obsługi na 6! Opieka na 6! Informacje na 6! Wyposażenie i piękny zapach na 6! Ogólna ocena na 6! Wspaniałe miejsce!

Wspaniałe miejsce!

Kompleksowość leczenia

Polecam. Poradnia bardzo zadbana, życzliwe podejście do klienta, wspaniałe podejście psycholog do problemu! Lęk separacyjny naszego dziecka jest już przeszłością, a teraz my - rodzice, jak i nasze dziecko jesteśmy wdzięczni za otrzymaną pomoc!

Kompleksowość leczenia

Bardzo uprzejme panie na recepcji, wspaniała opieka psychologiczna. Pani psycholog była bardzo zaangażowana, konkretnie przedstawiła plan działania i pomogła nam w znalezieniu rozwiązania problemu. Polecamy.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii