Ranking placówek

- 278 placówek
Poliklinika Doktora Bessera

ul. Sucha 7a
tel. (32) 294-51-77, (32) 292-45-79

Witam, jestem pacjentką w tej przychodni, poleciła mi ją moja koleżanka. Dzięki wizytom u lekarzy czuję się o wiele lepiej i mam zawsze cudowną opiekę. Polecam
Opinia dodana przez Anonim

Jana Kilińskiego 42
tel. 32 2655555

Jestem bardzo zadowolony z opieki medycznej i obsługi. Tak powinno być w każdej placówce służby zdrowia. Lekarze bardzo mili i profesjonalni. Polecam
Opinia dodana przez Krzysztof

Partyzantów 1
Sosnowiec

Prosze uważać w zusie sosnowiec jest nowa pani doktor orzecznik małgorzata dziewanowska która nie tak dawno pracowała w womp sosnowiec, jest to osoboba hamska i ordynalna, według tej pani osoba bez jednej konczyny jest zdolna do pracy
Opinia dodana przez marian

Długosza 1
41-219 Sosnowiec
tel. 322930737

Placówkę oceniam negatywnie umówiona wizyta do Pani dermatolog Beata Pięta. Na miejscu Pani Doktor oświadczyła, że nie przyjmie dziecka lat 8 zbadanie znamion lekarz odmówił twierdząc że nie jest specjalistą od dzieci. Jaka jest różnica znamion dzieci i dorosłych. Marny specjalista i mało kompetentny lekarz. Nie chciał nawet wyjść i wyjaśnić czemu nie przyjmie i nie zbada. Polecam omijać szerokim łukiem tą placówkę i Panią doktor.
Opinia dodana przez Paweł

gen. Stefana Grota-Roweckiego 64
tel. 32 2935176

Jestem zawiedziona zwłaszcza wizytą u hepatologa,który po 2minutach zażyczyła sobie 100zł za wizytę i pozegnała się,ponieważ jak to powiedziała nie wie jak mi pomóc choć własnie dostała skierowanie do takiego lekarza z powaznymi problemami,Pani doktor stwierdziła,ze nie poradzi sobie z takim przypadkiem,bo nie wie jak i oczywiście zamiast kulturalnie powiedzieć żebym za tę krótką wizytę nie płaciła to ta wręcz nalegała,żebym nie zapomniała kwoty uiścić.Zero szacunku do pacjenta,zero zainteresowania i ...
Opinia dodana przez Sara

marsz. Józefa Piłsudskiego 9
tel. 32 2695226

Całkowita ignorancja wobec pacjentów, pani doktor obrażona nie chce przyjmować w godzinach kiedy powinna, panie w rejestracji nie wiedzą czy lekarz przyjmie więc każdy po kolei musi iść na górę i wejść do gabinetu zapytać czy zostanie przyjęty co tylko jeszcze bardziej denerwuje lekarza i koło się zamyka.
Opinia dodana przez Piotr

Kukułek 45