Ranking placówek

- 270 placówek
Poliklinika Doktora Bessera

ul. Sucha 7a
tel. (32) 294-51-77, (32) 292-45-79

Witam, jestem pacjentką w tej przychodni, poleciła mi ją moja koleżanka. Dzięki wizytom u lekarzy czuję się o wiele lepiej i mam zawsze cudowną opiekę. Polecam

Opinia dodana przez Anonim

gen. Stefana Grota-Roweckiego 64
tel. 32 2935176

Jestem zawiedziona zwłaszcza wizytą u hepatologa,który po 2minutach zażyczyła sobie 100zł za wizytę i pozegnała się,ponieważ jak to powiedziała nie wie jak mi pomóc choć własnie dostała skierowanie do takiego lekarza z powaznymi problemami,Pani doktor stwierdziła,ze nie poradzi sobie z takim przypadkiem,bo nie wie jak i oczywiście zamiast kulturalnie powiedzieć żebym za tę krótką wizytę nie płaciła to ta wręcz nalegała,żebym nie zapomniała kwoty uiścić.Zero szacunku do pacjenta,zero zainteresowania i kompetencji.W dodatku spózniła się dobre 30 minut.Nie polecam.

Opinia dodana przez Sara

marsz. Józefa Piłsudskiego 9
tel. 32 2695226

Całkowita ignorancja wobec pacjentów, pani doktor obrażona nie chce przyjmować w godzinach kiedy powinna, panie w rejestracji nie wiedzą czy lekarz przyjmie więc każdy po kolei musi iść na górę i wejść do gabinetu zapytać czy zostanie przyjęty co tylko jeszcze bardziej denerwuje lekarza i koło się zamyka.

Opinia dodana przez Piotr

Ostrogórska 3